POLİTİKA

CHP'li Recep Memili, pedofiliden tutuklandı

Antalya'nın Manavgat ilçesinde CHP'nin gazetecisi olan Recep Memili, küçük yaştaki kız çocuklarına taciz suçu ile çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ancak CHP'den ve özellikle CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan bu pedofili skandalı ile ilgili herhangi bir ses çıkmazken, CHP’li sapığın yakın arkadaşı olan...

CHP'li Recep Memili, pedofiliden tutuklandı
Manavgat’ta haftalık yayınlanan ‘Gerçek’ isimli bir gazetenin İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Recep Memili’nin küçük çocuklara cinsel içerikli mesajlar attığı, aynı gazetede çalışan bir kişi tarafından fark edildi. Şüpheleri üzerine, Recep Memili’nin bilgisayarını araştırdığında karşılaştığı tablo karşısında şok oldu.

Recep Memili’nin yaşları 12 ile 16 arasında değişen çok sayıda kız çocuğuna cinsel içerikli mesaj attığını gören gazete çalışanı, skandal yazışmaların ekran görüntülerini alarak CHP Manavgat İlçe Teşkilatı’ndan konuyu yargıya taşımak için yardım istedi.


CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara

Gazeteciyi tehdit ettiler

Gazete çalışanı, CHP teşkilatından aldığı cevap ile ikinci şoku yaşadı. Kan donduran görüntüleri ulaştırdığı CHP’li yetkili kendisine, söz konusu mesajlaşmaya ait görüntülerin herhangi bir soruşturma başlatılması için yetersiz olduğunu belirterek üstü kapalı tehditte bulundu. “Basına verme senin adın kirlenir” ifadesiyle, çocuklara yönelik taciz skandalının peşini bırakması mesajı verildi.


CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ve gazeteci Uğur Dündar

Kız çocuklarını taciz eden sözde gazeteci Recep Memili’nin, TBMM’de görüşülmeye devam eden ‘cumhurbaşkanlığı sistemi’ni engellemek için AK Partili Fatih Şahin’in burnunu kıran CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara ile yakın arkadaş olduğu ortaya çıktı.

Kılıçdaroğlu'ndan neden açıklama gelmiyor?

CHP’li vekillerin basın danışmanı gibi hareket eden sapık Recep Memili’nin sosyal medya hesabında bulunan, CHP’li Gürsel Tekin ve Aykut Erdoğdu ile fotoğrafları dikkatlerden kaçmadı. Öte yandan yakın arkadaşı olan CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara’nın, neredeyse her seçim çalışmasına çocuk tacizcisi Recep Memili’yi de yanında götürdüğü görüldü.


CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin

Konuyla ilgili CHP Genel Merkezi’nin ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun nasıl bir açıklama yapacağı merak konusu oldu.

Sosyal medya hesapları incelendi


Emniyet güçleri olayı aydınlatmak üzere harekete geçti. Recep Memili’nin sosyal medya sayfalarını inceleyen ekipler, Recep Memili’nin sosyal medya hesaplarında küçük yaşta kız çocuklarıyla cinsel içerikli yazışmalarına, küçük yaşta kız çocuklarının müstehcen fotoğraflarına ve cinsel taciz içeren maillere rastladı.


Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen


İşte sapık CHP'linin küçük kız çocuklarına yazmış odluğu mesajlar:





Konular: gazeteci, pedofili, kemal kılıçdaroğlu, antalya, recep memili, manavgat, sapık, Chp

Yorumlar