POLİTİKA

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın portresini çizen engelli Gülşah Külliye'de

Cumhurbaşkanı Erdoğan, portre resmini çizerek Twitter'dan paylaşan tek hayalinin ise Cumhurbaşkanı'nı görmek olduğunu söyleyen engelli Gülşah'ı ve yakınlarını Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın portresini çizen engelli Gülşah Külliye'de
Kocaeli'nin Derince ilçesinde yaşayan doğuştan serebral palsi hastası 22 yaşındaki Gülşah Yağmur Yazıcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın portre resmini çizerek şahsi Twitter adresinde paylaştı. 

"Engellinin elinden bu kadar gelir. Cumhurbaşkanım resmimi görür inşallah. sizi çok seviyorum" yazarak, Cumhurbaşkan Erdoğan'ı etiketlediği resim paylaşımı üzerine, Cumhurbaşkanı Erdoğan resmi paylaşarak, "Çok teşekkür ederim sevgili Gülşah. Emeğine sağlık. Senin gibi güzel yürekli bir kızımızı bir gün inşallah Külliye'de misafir etmek isterim" cevabını verdi.Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra Gülşah'ı bir de telefonla arayarak teşekkürlerini dile getirdi.Hayali gerçek oldu

Bugün ise Gülşah'ın hayali gerçek oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan Gülşah Yağmur Yazıcı ve yakınlarını Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul etti.

Konular: gülşah yağmur yazıcı, cumhurbaşkanlığı külliyesi, resim, engelli,

Yorumlar