POLİTİKA

Gökçek: CHP'nin bölünmesi kaçınılmaz

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP içindeki muhalefetin harekete geçtiğini belirterek, popülarite bakımından en şanslı ismin Sarıgül olduğunu ifade etti.

Gökçek: CHP'nin bölünmesi kaçınılmaz
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP içindeki lidersizlik sorunu hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

İstanbul'da bir yemekte buluştular
 
Gökçek, CHP'li bazı isimlerin yeni bir muhalefet oluşturmak için İstanbul'da bir yemekte bir araya geldiğini belirterek, partide bölünmenin kaçınılmaz hale geldiğini ifade etti.

İnce, Sağlar ve Karayalçın'dan muhalefet hamlesi

Gökçek, Twitter'dan yaptığı açıklamada; Muharrem İnce, Fikri Sağlar ve Murat Karayalçın'ın CHP içindeki muhalefeti ateşlemek için harekete geçtiğini söyledi. 

Bu isimlerin Kılıçdaroğlu'na karşı şanslarının olmadığını ifade eden Gökçek, CHP liderinin parti delegelerine tam olarak hakim olduğunu ekledi. Sarıgül ön planda

CHP içinde en erken parti kuranın liderliği kapacağını belirterek 'Sarıgül' ismini ön plana çıkartan Melih Gökçek, yeni bir anket düzenledi.

Ankete göre, Mustafa Sarıgül'ün liderlik popülaritesi Kemal Kılıçdaroğlu'nun bir hayli üstünde.Konular: ankara, melih gökçek, kemal kılıçdaroğlu, anket,

Yorumlar