POLİTİKA

Gökçek'ten manidar paylaşım: Yine seveceksiniz

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Gökçek, sosyal medya sitesi Twitter'dan yaklaşan referanduma ilişkin dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Gökçek, Türkiye'nin hedefe koyup başardığı her projeye ayak bağı olmak için sokaklara dökülenlere ait bir fotoğraf kolajı paylaşarak, "Her zamanki gibi yine hayır diyorsunuz ama çok...

Gökçek'ten manidar paylaşım: Yine seveceksiniz
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medya sitesi Twitter'daki şahsi hesabından 16 Nisan'da yapılacak anayasa değişiklik referandumuna ilişkin çarpıcı bir paylaşım yaptı.

Gökçek, onlarca yıldır Türkiye'nin kalkınmaya ve geleceğini şekillendirmeye yönelik adımlarının önüne taş koymaya çalışarak ortaya çıkan, dış destekli, sözde sivil toplum platformlarına yönelik manidar bir paylaşım yaptı."Çok seveceksiniz"

Gökçek, paylaşımındaki fotoğraflara, "Nasıl bunlara karşı çıkıp sonra alıştıysanız, Başkanlığa da İnşaallah böyle alışacaksınız" notunu düştü.Gökçek'in, "Boğaz köprüsüne, 3. köprüye. Marmaray'a, hızlı trene, milli silahlara, Avrasya tüneline hayır dediniz! Ama şu an kullanıyorsunuz, hayatınız kolaylaştı ve sevdiniz! İşte Başkanlık da böyle bir şey. Her zamanki gibi yine hayır diyorsunuz ama çok seveceksiniz." mesajlarını da içeren paylaşımı büyük beğeni toplarken, çok sayıda da yeniden paylaşım aldı.

Konular: Boğaz Köprüsü, melih gökçek, seveceksiniz, yeniden,

Yorumlar