POLİTİKA

İşte AK Parti'nin referandum sloganı!

Bakanlar Kurulu sonrası açıklama yapan Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Nisan ayında yapılacak olan referandum için AK Parti'nin seçim sloganını açıkladı. Slogan ise, 'Yeni Türkiye için evet', 'Güçlü bir Türkiye için evet'...

İşte AK Parti'nin referandum sloganı!
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş Bakanlar Kurulu sonrası, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Anayasa değişiklikj teklifinin TBMM'de oylanarak kabul edilmesi ile Nisa ayında yapılacak olan referanduma dair soruları cevaplayan Kurtulmuş, bu arada AK PARTİ'nin kampanya sloganını da açıkladı.

"Yeni Türkiye için evet"

"Bu referandum sandığının ortada olması bile, Türkiye demokrasisinin gücünü gösterir. Bu süreçte kimisi evet diyecek kimisi hayır diyecek. herkes bu süreç içerisinde istediğini ortaya koyacak" diyen Kurtulmuş şu sözleri kaydetti:

"Bu bir parti seçimi değildir. Burada kimse demokratik bir yarış olacağından endişe etmesin. Sonucunda millet ne derse başımızın gözümüzün üstünedir. Biz pozitif bir kampanya yürütüyoruz.Kampanya sloganımız 'Yeni Türkiye için evet.', 'Güçlü bir Türkiye için evet'  Biz kampanya boyunca eveti anlatacağız ve halkımızın büyük bir çoğunluğunun evete destek vereceğini görüyoruz."

Konular: seçim, ak parti, Numan Kurtulmuş, referandum,

Yorumlar