POLİTİKA

Kılıçdaroğlu Bahçeli'ye sosyal medyadan saldırdı

Devlet Bahçeli'nin Meclis'teki makam odasında kabul ettiği Kılıçdaroğlu, 45 dakika süren görüşme sonrası kısa bir açıklama yaparak hızlıca uzaklaşmıştı. Kılıçdaroğlu, birkaç saat sonra Bahçeli'yi ima ederek yakışıksız ifadeler içeren tweetler attı.

Kılıçdaroğlu Bahçeli'ye sosyal medyadan saldırdı
Türkiye Büyük Millet Meclisinde devam eden Cumhurbaşkanlığı sistemine yönelik görüşmelerde her türlü oyuna, geciktirme ve çirkefliğe giden CHP cephesinden MHP'ye giden randevu talebi, parti tarafından olumlu karşılanmış ve Kemal Kılıçdaroğülu Ve Devlet Bahçeli bugün bir araya gelmişti.

İki lider arasında 45 dakika süren görüşmenin ardından, Kılıçdaroğlu kısa ve hemen gitmek istercesine bir açıklama yaparak hızlı adımlarla oradan uzaklaşmıştı.

Görüşmenin büyük bölümünde sözün CHP'de olduğu ve Kılıçdaroğlu'nun Bahçeli'nin fikrini değiştirmek için oldukça çaba sarfettiği ancak net ifadelerle terslendiği ortaya çıkmıştı.

Twitter'dan saldırdı

Görüşme sonrasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya sitesi Twitter'daki hesabından Devlet Bahçeli'yi ima ederek siyaset adabına hiç uygun düşmeyen ifadeler barındıran paylaşımlar yaptı.

Konular: twitter, kemal kılıçdaroğlu, bahçeli,

Yorumlar