POLİTİKA

MHP Akseki İlçe Yönetimi istifa etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Akseki İlçe Başkanı Mustafa Başgör, sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada, istifa kararını duyurdu.

MHP Akseki İlçe Yönetimi istifa etti
MHP Akseki İlçe Başkanı Mustafa Başgör ve yönetim kurulu tarafından yapılan son dakika açıklamasında, ilçe teşkilatının görevden istifa ettiği duyuruldu.

MHP Akseki İlçe Başkanı Mustafa Başgör, sosyal medya hesabı üzerinden konu ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada, istifa kararını kamuoyuna duyurdu. Mustafa Başgör açıklamasında, “Bugün itibariyle MHP İlçe Teşkilatı Başkanlığı görevini yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bırakıyorum. Bu istifanın sebebine gelince son dönemde partimizin gerek parti içinde gerekse de parti dışında uyguladığı politikaların bizlerle mücadele eden ve oy veren, Türk devletinin ve milletinin milli hafızası ve refleksi olan Ülküdaşlarımızın büyük çoğunluğunda rahatsızlığa sebep olmasına ve incitmesine kanaat getirmemizdir. Bu şartlar altında daha fazla görevde kalamayacağımıza karar verdik” ifadelerine yer verdi.

Açıklamasının sonunda, “Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü, bin cihana değişemem şu öksüz Türklüğümü” mesajına yer veren Mustafa Başgör’ün yönetim kuruluyla birlikte resmi istifasını bugün il yönetimine sunduğu belirtildi.

Konular:

Yorumlar