POLİTİKA

Trump'ın 40 yıllık dostu: Suikastçi 15 Temmuz'da CIA ofisindeydi

Önümüzdeki ocak ayının 20'sinde Beyaz Saray'da yerini alacak olan Trump'ın poltikalarına yöne verecek ekibinde yer alan 40 yıllık yakın dostu Jerome Corsi, terör örgütü FETÖ'ye ilişkin önemli ifadelere imza attı.

Trump'ın 40 yıllık dostu: Suikastçi 15 Temmuz'da CIA ofisindeydi
ABD'nin 45. başkanı seçilen Donald Trump'ın 40 yıllık dostu ve en yakın isimlerden biri olan Jerome Corsi, ses getirecek bir yazı kaleme aldı.

Suikastçi 15 Temmuz'da CIA ofisindeydi

Bir yazı kaleme alan Corsi, Ankara'daki suikasta değinerek, Rus Büyükelçisi'ni öldüren Altıntaş'ın 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Erbil'deki CIA ofisinde olduğuna dikkat çekti. Corsi, suikastçının FETÖ ile bağlantısı olduğunu ve örgütün lideri Gülen'in Pensilvanya'da yaşadığını belirtti.Obama bilerek Gülen'i iade etmiyor

Corsi'ye göre Gülen'in Clinton ve Obama tarafından desteklendiği ve korunduğu bilinen bir gerçek. Clinton ve FETÖ arasındaki finansal bağ da açık. Obama yönetimi Türkiye'deki terörizme destek veriyor ve Gülen'i iade etmiyor.

Trump, Obama gibi yapmayacak

Corsi, Trump'ın Obama gibi yapmayacağını FETÖ konusunda Türkiye'ye karşı daha uyumlu ve sıcak bir yaklaşım sergileyeceğini düşünüyor.

Konular: usa, obama, Jerome Corsi, donald trump,

Yorumlar