Başkan Erdoğan'dan yerel seçim açıklaması!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimiyle ilgili sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. "Seçim tartışmalarını geride bırakarak, ekonomi ve güvenlik başta olmak üzere asıl gündemimize odaklanmamız şarttır" diyen Erdoğan, "Dönem, kucaklaşma dönemidir" ifadelerini kullandı.

Siyaset 19.04.2019, 09:29 19.04.2019, 10:04
Başkan Erdoğan'dan yerel seçim açıklaması!

Başkan Erdoğanseçim tartışmalarının geride bırakılması gerektiğini belirterek birlik beraberlik mesajları verdi. 

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Twitter adresinden yaptığı açıklamada, "Ülkemizin önünde 4,5 yıllık kesintisiz bir icraat dönemi bulunuyor. Seçim tartışmalarını geride bırakarak, ekonomi ve güvenlik başta olmak üzere asıl gündemimize odaklanmamız şarttır" ifadesini kullandı.

"Dönem, musafahalaşma dönemidir"

Erdoğan mesajının devamında şunları söyledi: 

"Dönem, musafahalaşma, kucaklaşma, birlik ve beraberliğimizi perçinleme dönemidir. Gayemiz, milletimizin refahını artırmak, güvenlik ve özgürlük dengesini koruyarak devletimizin bekasına yönelik tehditleri bertaraf ederek, Türkiye’yi 2023 hedeflerine ulaştırmaktır.

"Yapısal reformları hayata geçireceğiz"

Terörle mücadelemizi kararlılıkla sürdürürken, inşallah ülkemizin ihtiyacı olan yapısal reformları da hayata geçirmeye devam edeceğiz.

"TÜRKİYE ORTAK PAYDASINDA buluşalım"

Gücümüzü Milletten alarak, daima ortak akla, ortak vicdana, milletimizi bir araya getiren ortak değerlere vurgu yapacak; kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden siyaset yelpazesindeki herkesle TÜRKİYE ORTAK PAYDASINDA buluşmanın mücadelesini vereceğiz.

"TÜRKİYE İTTİFAKI olarak hareket etmeliyiz"

2023 Türkiye’sini inşa edecek olan yine milletimizin bizatihi kendisidir. Ülkemizin bekasını ilgilendiren meselelerde, siyasi görüş ayrılıklarımızı bir tarafa koyarak, 82 milyon hep birlikte TÜRKİYE İTTİFAKI olarak hareket etmeliyiz." 

 

 

 

Yorumlar (1)
Cumhurİttifakı 1 yıl önce
Reis teşkilat uyudu maalesef ben çok üzüldüm ve halen çok üzgünüm şimdi bunların yaptığı bu hile ve sahtekarlık yanlarına kar mı kalacak. Kabul edilemez bir durum adalete güvenim maalesef kalmamıştır
18°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 02 Haziran 2020
İmsak 03:31
Güneş 05:27
Öğle 13:07
İkindi 17:06
Akşam 20:38
Yatsı 22:25
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P