SPOR

32 yaşında profesyonel oldu

İstanbul Süper Amatör Küme ekiplerinden Bakırköyspor'un formasını giyen tecrübeli kaleci Mehmet Aşlamacı, son dönemde yükselen başarı grafiğini, önemli bir transfer yaparak taçlandırdı.

32 yaşında profesyonel oldu
Plaj ve Futsal Milli Takımı kalelerini de koruyan 32 yaşındaki, TFF 3. Lig 1. Grup ekiplerinden Beylerbeyi ile anlaştı.

Futbola Kırmızı Yeşillilerin alt yapısında başlayan Mehmet, 2004 yılında ayrıldığı kulübüne profesyonel olarak geri döndü. 

'Üzerimde emeği olanlara teşekkür ederim'

Bu sezon formasını giydiği Bakırköyspor’un kalesini birçok önemli karşılaşmada başarıyla koruyan tecrübeli eldiven, çocukluk hayalinin gerçekleştiğini belirterek, “Öncelikle üzerimde emeği olan ve bana her zaman güvenen değerli insan Atilla Mustafa Özalp hocama, bana gösterdiği ilgi alakadan dolayı Bakırköyspor  Başkanı Naci Ekşi 'ye, transferimde kolaylık sağlayan bana yardımcı olan Bakırköyspor  Genel Kaptanı Mustafa Arabacıbaşı ağabeyime, tüm Bakırköyspor camiasına, transferimde önemli rol oynayan Beylerbeyi Spor Kulübü kaleci antrenörü Alkan Birlik hocama teşekkür ederim. Bakırköyspor’a ve takım arkadaşlarıma kalan tüm maçlarda başarılar dilerim. İnşallah Bakırköyspor eski özlenen günlerine dönecek, hak ettiği üst liglere gelecektir” ifadelerini kullandı.

Konular:

Yorumlar