SPOR

"Podolski transfer oldu, resmi açıklama bekletiliyor"

Brezilya'nın ünlü takımlarından Flamengo'nun yetkilileri, Lukas Podolski'nin isminin kendileri ile anılması üzerine açıklamada bulunarak, Alman yıldızın Çin'e transfer olduğunu öne sürdüler.

"Podolski transfer oldu, resmi açıklama bekletiliyor"
Flamengo Futbol Direktörü Rodrigo Caetano, Galatasaray'ın yıldızı Podolski'nin Çin'e transferinin tamamlandığını belirterek, "Podolski şu anda Çin'e transfer oldu, resmi açıklama bekletiliyor" dedi.

Öte yandan, Flamengo Başkan Yardımcısı Flavio Godinho, konuşulan '7 milyon euro'luk bonservis bedelinin kendileri için çok yüksek olduğunu belirtirken, "Siz ortadaki rakamları gördünüz mü? Hiçbir Brezilya ekibi bu rakamları karşılayabilecek bir seviyede değil" ifadelerini kullandı.

Podolski'nin Flamengo formalı fotoğraflarını sosyal medyada sıkça paylaştığı hatırlatılan yönetici, "Bir teklif yapmak için önce kim uygun ona bakarız. Birçok oyuncu Flamengo'ya sempati duyuyor. Bazıları maalesef bizim ulaşabileceğimiz yerin dışında. Zamanla bu bariyerler aşılacaktır, ancak kadromuz şu anda yeterli" diye konuştu.

Konular: flamengo, galatasaraya, transfer, brzilya,

Yorumlar