SPOR

Advocaat Pereira'ya isyan etti

Fenerbahçe’de teknik direktör Dick Advocaat, eski antrenör Vitor Pereira'dan kanala sıkıntıları çözmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Advocaat Pereira'ya isyan etti
Göreve gelmesinin ardından ilk etapta takıma takviye konusuna yoğunlaşan tecrübeli çalıştırıcı artık transfer döneminin de geride kalmasıyla birlikte sorunlara çözüm bulmanın yollarını arıyor.

PEREİRA'NIN SIKINTISINA ÇÖZÜM ARIYOR

Hollandalı hoca şu ana kadar yaptığı çalışmalar sonucunda, Vitor Pereira’nın görevdeyken neden olduğu sıkıntıları iki ana maddede toplamış durumda:

1- Takımda sistem yok

2- Samandıra’da kim ne yaptığını bilmiyor.

Dick Advocaat’ın, sistem konusunda görüşlerini dile getirirken, “Takımın oynamaya alıştığı, daha önceden bildiği bir sistem yok. Kelimenin tam anlamıyla oyuncular darmaduman olmuş. Kimse ne yaptığını ve ne oynadığını bilmiyor” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

HEPSİ BAŞIBOŞ KALMIŞ

Samandıra Can Bartu Tesisleri’ndeki görüntü ise teknik direktör Dick Advocaat’ın canını sıkan diğer önemli konu. Hollandalı çalıştırıcı tesislerdeki karmaşadan oldukça dertli.

Bu konu hakkında da görüşlerini dile getiren Advocaat’ın, “Samandıra’da kim ne yaptığını bilmiyor. Tam bir kargaşa ortamı var. Herkes dağınık bir şekilde çalışıyor. Kimin nereden sorumlu olduğu belli değil. Ancak bu çalışanların suçu değil. Hepsi başıboş kalmış. Bu iki sorunu çözmek en büyük hedefim.” dediği ortaya çıktı.

Konular: teknik direktör, fenerbahçe, pereira, çalışma,

Yorumlar