SPOR

Advocaat'tan Mehmet Ekici açıklaması

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, transferi yılan hikayesine dönen Mehmet Ekici hakkında açıklamalar yaptı.

Advocaat'tan Mehmet Ekici açıklaması
Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Antalya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"Yazdığınız transferler gelmeyecek"

Transfer iddialarıyla ilgili konuşan Dicak Advocaat, "Burada harika zeminlerde çalıştık. Olanaklarla ilgili kötü bir şey söyleyemeyiz. Ancak esas mesela Pazar günü. Pazar günü tekrar başlıyoruz. Çok fazla isim yazılıp çiziliyor ama sadece 1 kişi aldık. Yazdığınız dedikodularda adı geçenlerin birçoğu buraya gelmeyecek. Biz ne istediğimizi biliyoruz. Oyuncu getirmek kolay değil" dedi.

"İyi oyuncuları transfer etmeliyiz"

Transfer çalışmalarıyla ilgili daha detaylı bilgi veren Advocaat, "Gelecek planlarıyla ilgili idari menajerimiz Hasan Çetinkaya ile konuşuyoruz. Doğru oyuncuları getirmek ve dengeli kadro kurmak için çalışıyor. Elimizdeki oyunculardan daha iyisini getirmeliyiz. hala oyuncu almaya çalışıyoruz. Oyuncu almak kolay değil" ifadelerini kullandı.

Mehmet Ekici ve Aatıf için kritik sözler

Mehmet Ekici'nin transfer görüşmeleriyle ilgili bilgi veren Advocaat, "Trabzonspor'dan Mehmet Ekici'yi istiyoruz. Onlar da Atıf'ı istiyor. Aatıf'ın düşüncesi farklı, buna saygı duyuyorum. Bundan sonra durum nasıl gider bilmiyorum ama Aatıf'ı anlayabiliyorum. Bu iş böyledir. Bu yüzden geldi ve kadromuza katıldı. Farklı bir durum gelişmezse kadromuzda kalır" dedi.

Konular: dick advocaat, Mehmet Ekici,

Yorumlar