SPOR

Alanyaspor, Ertuğrul Sağlam flörtünde flaş gelişme

Genç teknik adam Ertuğrul Sağlam'la anlaşan Alanyaspor'da imzaya saatler kala büyük bir şok yaşandı. Kulüpten yapılan açıklamada imza aşamasında yaşanan bir takım anlaşmazlıklar yüzünden görüşmelerin sonlandığı bildirildi.

Alanyaspor, Ertuğrul Sağlam flörtünde flaş gelişme
Ertuğrul Sağlam'ın Alanyaspor defteri kapandı! Dün akşam saatlerinde Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu ile el sıkışan Ertuğrul Sağlam, Alanyaspor ile 1.5 yıllık anlaşmaya varmış ve Alanyaspor'un resmi internet sitesinden de Ertuğrul Sağlam ile 1.5 yıllık anlaşmaya varıldığı resmen duyurulmuştu. Resmi açıklamanın üzerinden kısa bir süre geçmesinin ardından Ertuğrul Sağlam ile Alanyaspor arasındaki anlaşmanın bozulduğu ortaya çıktı ve Alanya'da Ertuğrul Sağlam dönemi başlamadan sona erdi.

Aytemiz Alanyaspor'un facebook hesabından yapılan yazılı açıklamada, "Kulübümüzün teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile yaptığı görüşmeler, imza aşamasında yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle sonlandırılmıştır" denildi.

Ertuğrul Sağlam'dan Alnayaspor açıklaması

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Aytemiz Alanyaspor ile yaptıkları görüşmelerin, belirli konulardaki anlaşmazlıklar sebebiyle son bulduğunu söyledi.

Sağlam, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün akşam saatlerinde Aytemiz Alanyaspor yöneticileriyle İstanbul'da görüşme yaptıklarını anımsattı.

Görüşmenin olumlu sonuçlanmadığını dile getiren Sağlam, "Aytemiz Alanyaspor ile yaptığımız görüşmeler, belirli konulardaki anlaşmazlıklar sebebiyle son buldu. Göstermiş oldukları ilgiden dolayı Aytemiz Alanyaspor yönetimine ve taraftarına teşekkür ediyor, başarılar diliyorum." dedi.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Aytemiz Alanyaspor'un kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu, dün akşam Hüseyin Kalpar'dan boşalan teknik direktörlük görevine Ertuğrul Sağlam'ı getirdiklerini duyurmuştu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Hasan Çavuşoğlu, şunları söylemişti;

"Önceden yazdılar çizdiler de bitmeden bir şeyi ama benim ağzımdan çıkmayan her şey yalandır. Gelin ata binmiş de ya nasip demişler, son dakika olmamış. Bu işler böyledir. Neticesinde 3 dakika önce 'hayırlı olsun' dedik, el sıkıştık. İnşallah Alanya'ya gelecek. Hayırlaştık Ertuğrul hocamla. Ertuğrul hocamızla el sıkıştık, herhalde resmi sözleşme imzalayacağız."

Konular: ertuğrul sağlam,

Yorumlar