SPOR

Aziz Yıldırım'dan flaş FETÖ iddiası

Fenerbahçe'nin olağan divan kurulunda konuşan başkan Aziz Yıldırım, terör örgütü FETÖ ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Aziz Yıldırım'dan flaş FETÖ iddiası
İşte Aziz Yıddırım'ın divan kurulu konuşmasında FETÖ sözleri:

"TFF kurullarında FETÖ'cüler var. Bana onlar veriyor cezaları. Bunun için Cumhuriyet Başsavcılığına başvuracağız. Dikkatli bakın maç sonrası konuşan diğer şahıslara ceza çıkmıyor bana çıkıyor. Bununla mücadeleyi bırakmayacağız. Amed maçına 150 kişi gelmiş, 200 bin lira ceza vermişler! Bunlar ipin ucunu iyice kaçırdılar! Mahkemede hesaplaşacağız. MHK başkanını gönderdiler, bu adam FETÖ'cü mü? Eğer FETÖ'cü olduğu için gönderildiyse; geçen sezon oynanan maçlar şaibelidir"

"Dekoderimi iptal edeceğim"

"3 Temmuz sürecinde Trabzonspor ile aramızdaki kavgaya sebep olan şahıslardan birisini Lig TV'nin haber müdürü yapıyorlar. Bununla ilgili Lig TV'ye yazı yazdım. Pazartesi 5'e kadar biz bunu almıyoruz demezlerse, Lig TV dekoderimi iptal edeceğim"

"TFF'yi savcılığa veriyorum! Terör örgütü barındırma"

"Federasyon başkanı diyor ki biz hepimiz kimliklerimizi MİT'e gönderdik. FETÖ'cü olmayanları seçtik diyor. Yalan söylüyor.TFF Başkanı FETÖ operasyonu konusunda yalan söylüyor. Çaycıyı yolladılar sadece. FETÖ'cü olmayanı seçtik diyorlar, yalan.
Biz, PFDK ve Tahkim Kurulu'nu tanımıyoruz. Biz, TFF içerisinde kurulların her yerinde FETÖ'cülerin olduğunu söylüyorum. Bunu kafamdan atmıyorum, eliminde bilgi ve belgeler var. TFF için savcılığa suç duyurusunda bulunuyorum. Suç örgütü kurma ve barındırma! TFF Başkanı, biz FETÖ'cüler ile savaş yaparken; FETÖ'cü avukat ile geldi ve elini kolunu sallayarak gittik, başka bir şey söylememe gerek var mı?
Kararları hukuk ve adalet yönünden versinler. Galatasaray yöneticisi canı yandı konuştu, PFDK'ya verdiler mi? Hayır. Bana ve Fenerbahçe'ye olduğu zaman ceza veriyorlar. Mahkemede hepsiyle hesaplaşacağız. Cavcav vefat etti, herhalde benim ölmemi bekliyorlar ama ben daha ölmem."

Konular: fetö, aziz yıldırım,

Yorumlar