SPOR

Başkan Usta isyan etti

Geçtiğimiz akşam Vodafone Arena'da oynanan Beşiktaş-Trabzonspor maçında Quaresma'nın Yusuf Erdoğan'a yaptığı sert faul taraflı tarafsız bütün futbolseverler tarafından tepki gördü.

Başkan Usta isyan etti
Mücadelenin 62. dakikasında ise Ricardo Quaresma'nın Yusuf Erdoğan'a müdahalesi sonrasında Trabzonsporlu oyuncu sakatlanarak oyundan çıktı.

Sarı kart gösterdi

Bu pozisyon için Mete Kalkavan, Quaresma'ya sarı kart gösterdi. Trabzonsporlular, Quaresma'ya kırmızı kart çıkmadığı için Mete Kalkavan'a tepki gösterdi.Bu faulun ardından taraflı tarafsız bütün futbolseverler Quaresma'ya tepki gösterirken, hareketin kırmızı kart olması yönünde görüş birliğine vardı.

Başkan Uslu Twitter'dan isyan etti

Beşiktaş - Trabzonspor karşılaşmasında verdiği kararlardan dolayı hakem Mete Kalkavan’a bordo-mavililer büyük tepki gösterirken, Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta da Kalkavan’ı Twitter hesabından topa tuttu. Başkan Usta, "Milyonların ahını alarak mı yaşayacaksın, sokağa çıkacaksın. Çoluk çocuğuna bırakacağın bu mirasla nasıl insanların yüzüne bakacaksın. Yusuf saha dışında ona kırmızılık hareketi yapan sahada öyle mi... Madem ki sahada tiyatro oynanacak Yusuf’ların ne işi vardı burada. Bu işe kim dur diyecek. Yeter!" diyerek Kalkavan’ın kararlarını eleştirdi.

Quaresma özür diledi

Portekizli futbolcu, sosyal medya hesabı Instagram'dan Yusuf Erdoğan'ın ayağına bastığı pozisyonun fotoğrafını paylaşarak, "Böyle büyük bir oyuncudan özür dilerim."açıklamasını yaptı.

Konular: trabzonspor, Beşiktaş, quaresma yusuf erdoğan, muharrem usta,

Yorumlar