Beşiktaş'ta Fikret Orman iddiası!

Spor Toto Süper Lig'in ikinci yarısında yakaladığı çıkışı sürdüren Beşiktaş'ta gelecek ay yapılacak başkanlık seçimleri öncesi Fikret Orman ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.

Spor 17.04.2019, 06:37 17.04.2019, 10:38
Beşiktaş'ta Fikret Orman iddiası!

Fikret Orman'ın camia içerisinden yapılan eleştiriler nedeniyle kırgın olduğu ve yakın çevresiyle yaptığı sohbetlerde göreve devam edip etmeme konusunda kararsızlığını dile getirdiği öne sürüldü.

Fikret Orman'ın gelecek ay yapılacak seçimlerde göreve devam etmemesi halinde camia içerisinde başkanlık için ismi geçenler bile hazır. Camiadan gelen eleştirilere kırgınlığı bilinen Fikret Orman, mayıs ayındaki genel kurulda aday olup olmayacağı belirsiz. Kulüpte başkan adaylığı için üç ismin üzerinde duruluyor. Bu isimler arasında Ahmet Nur Çebi, Hürser Tekinoktey ve İsmail Ünal'ın isimleri geçiyor. Bir dönem Beşiktaş'ta genel sekreterlik görevini üstlenen İsmail Ünal'ın geçtiğimiz günlerde Nevzat Demir ile görüştüğü de iddia edildi.

Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş'a başkan adayı olacak mı?

Beşiktaş'ta Fikret Orman döneminde görev almış eski yöneticilerden Ahmet Nur Çebi, zamanı gelince yeniden Beşiktaş'ta yöneticilik ya da başkanlık makamında görev almak istediğini açıkladı.

''Başkanlık söylemi hoşuma gidiyor''

''Beşiktaş'ı iyi idare eden varsa arkasında duralım. İyi yönetmeyenler varsa da bunu güzel dille dile getirelim. Başkan ve tüm üyelere teşekkür ediyorum beni onare ediyorlar. Bazen 'Hadi başkan, hadi başkan' diyorlar. Ben keyif alıyorum bu durumda. Ancak doğru zamanda doğru işler yapmayan bireyler etraflarına da zarar verirler. Bir gün elbette Beşiktaş'ta bir yöneticilik veya başkanlık yapmak istediğimi herkes biliyor. Sizlerden bu konuda müsade istiyorum, doğru zamanı kendim tespit edeyim.''

''Beşiktaş yeniden potaya girdi''

''Birlik ve beraberlik olmadan bu süreçten çıkamayız. Beşiktaş dünki maçtan sonra şampiyonluk potasına girdi diyebiliriz. Birlik beraberliğimize devam edelim, Beşiktaş'ın başarılı olması için beraber hareket edelim.''

 

 

 

Yorumlar (0)