SPOR

Beşiktaş'tan flaş karar! Suç duyurusu yolda

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, dün akşam Ziraat Türkiye Kupası kapsamında karşılaştıkları Fenerbahçe hakkında, maçta yaşanan olaylar nedeniyle suç duyurusunda bulunacaklarını duyurdu.

Beşiktaş'tan flaş karar! Suç duyurusu yolda
Ziraat Türkiye Kupası'nda dün akşam Fenerbahçe'ye kaybederek, elenen Beşiktaş'ın 2. başkanı Ahmet Nur Çebi, yaşanan olaylardan dolayı üzüntü duyduklarını belirtti. Çebi, "Bundan sonra top Türkiye Futbol Federasyonunda. Türk futboluna katkı sağlayacak doğru kararları kurumlar verecek. Herkes haklarını Türkiye Futbol Federasyonu'nda arayacak." dedi.

İşte Çebi'nin açıklamaları:

"Beşiktaş olarak mahkemeye gideceğiz"

Beşiktaş yönetimi olarak biz de hem de görüntülü kayıtlarla hareket ediyoruz. Biz de kaleci Volkan'ın tahrikleri, Van Persie'nin yaptığı hareketler, soyunma odasında teknik direktörümüz Şenol Güneş'e saldırı ve bazı sarı-lacivertli oyuncuların soyunma odasındaki çirkin görüntüleri nedeniyle 6222 sayılı kanunu içeren suç duyurusunda bulunacağız."Güneş nazik davrandı"

Sabah teknik direktörümüz Şenol Güneş ile konuştum. Sert ve gayri ahlaki davranışlarda bulunmadığını belirtti. Biz kendisine inanıyoruz zaten görüntülerde bu var. Üzerine gelmemesi için Kjaer'i uyardığını ve eliyle sert bir harekette bulunmadığını belirtti. Kayıtlar her şeyi ortaya çıkardı.

Konular: savcılık, Beşiktaş, türkiye kupası, maç

Yorumlar