SPOR

Beşiktaş'tan imza şovu!

Beşiktaş, yeni transferlerini basın karşısına çıkardı. Siyah-beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman'ın da hazır bulunduğu törende, Vodafone Arena'da imzalar atıldı.

Beşiktaş'tan imza şovu!
Beşiktaş Kulübü yeni transferleri Ryan Babel, Matej Mitrovic, Ersan Adem Gülüm ve Demba Ba'yı basının karşısına çıkarttı.

Siyah beyazlıların başkanı Fikret Orman da törende hazır bulunurken gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Fikret Orman'ın açıklamalarından satır başları:

"Ersan, evine hoş geldin. Ersan bizim için çok özel bir oyuncudur. Kulübe ilk geldiğimde gerçek Beşiktaşlılığını göstermişti. Ersan Gülüm, zor zamanlarımızda maaşından 500 bin euro indirim yapmıştır. Bunu unutamam. Demba yarın Los Angeles'ta kampa gidecek, 3 hafta içinde geri gelecek. Mart başında sahada olacağını tahmin ediyorum.Babel'i daha önce de takıma katmak istemiştik fakat olmamıştı. Çok hızlı geldi. Sanki 10 senedir takımdaymış gibi. 2 maçta 2 gol 2 asistle oynadı. Maşallah diyorum. Mitrovic genç bir arkadaşımız. Epey izledik. Gelecek vadeden bir oyuncu. Gelmesini çok istedik. Bizde imzalar kağıtlara değil, kalplere atılır. Bunun en önemli göstergesi de Ersan'la Demba'nın şu an burada olması."

"Çok mutluyum"

Demba Ba'nın açıklamaları ise şöyle:


"Çok mutluyum. Burada harika zamanlar geçirmiştim. Neyse ki tekrar kısmet oldu. Umarım bu dönem, öncekinden daha başarılı geçecek. Rehabilitasyon aşamasını geride bıraktım. Önümde birkaç haftalık periyot kaldı. Döndüğümde, eskisinden çok daha sağlam olacağım"
 

Konular:

Yorumlar