SPOR

Cristiano Ronaldo, parasını eczanede saklıyor

Cristiano Ronaldo parasının 150 milyon Euro'sunu Britanya Virgin Adaları'nın başkentindeki eczanenin en alt katında sakladığı ortaya çıktı.

Cristiano Ronaldo, parasını eczanede saklıyor
L'Equipe, Der Spiegel ve El Mundo gibi önemli gazetelerin ortaklaşa yaptıkları Football Leaks / Futbol Sızıntıları araştırmalarında yeni detay, Cristiano Ronaldo'nun parasını sakladığı yer oldu. Habere göre; Ronaldo 150 milyon Euro'sunu (yaklaşık 568 milyon TL) BritanyaVirgin Adaları'nın başkenti Road Town'daki bir eczanenin en alt katında saklıyor.

Der Spiegel'deki haberde, "Karayipler'in ortasında sadece 30 bin kişinin yaşadığı ancak 600 binden fazla hayalet şirketin bulunduğu Britanya Virjin Adaları'ndaki bu eczanenin ikinci katında ise Icaza isimli bir hukuk firması var" denildi.

Football Leaks belgeleri, tüm dünyayı sarsarken, Madrid'de Zamarriego Fernandez isimli hakim, futbol dünyasına ait vergi kaçakçılığını gözler önüne seren sızıntıların yayınlanmasının yasaklanması için çağrı yaptı. Söz konusu bilgilerin gizli belgelerden elde edildiğini belirten hakim, belgelerin yayınlanmasının "temel iletişim gizliliğin ihlali" olduğunu kaydetti.

Konular:

Yorumlar