SPOR

Cumhurbaşkanından sürpriz mektup!

A Milli Futbol Takımımızın oyuncularının, İzlanda maçı öncesi üzerlerindeki eşofmanları çıkarıp üşüyen çocuklara vermesi İzlanda'da büyük takdir topladı. İzlanda Cumhurbaşkanı Gudni Johanesson, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören'e teşekkür mesajı gönderdi

Cumhurbaşkanından sürpriz mektup!
Türk futbolcuların İzlanda maçında yaptıkları jeste ülkenin cumhurbaşkanı da kayıtsız kalmadı. Gudni Johannesson, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'e teşekkürlerini iletti.

İzlanda Cumhurbaşkanı Gudni Johannesson, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'e bir teşekkür mesajı geçti. İzlanda ile oynanan Dünya Kupası eleme maçında Türk futbolcular maç öncesinde eşofman üstlerini beraberlerindeki çocuklara vermiş, bu davranış ülkede büyük yankı uyandırmıştı. Bu davranıştan duyduğu memnuniyeti dile getiren Johannesson mesajında şunları iletti:

"Reykjavik Ulusal Stadımız'daki dostça yakınlığınızdan dolayı size teşekkürlerimi bildiririm. İyi bir maç izledik, iyi bir ruhla oynandı. Maç öncesi ve sahada soğuk bir hava vardı. Oyuncularınız mantolarını vererek kendileriyle birlikte sahada olan çocukları ısıttılar. Bu güzel jestle aynı zamanda İzlanda halkının da kalbini ısıttılar. Zaten sahadaki o pozitif görüntü de her şeyi anlatmaya yetiyordu".

 Saygılarımla

Konular:

Yorumlar