SPOR

Demirkol: Arda ile Selçuk kavga etti

Futbol yazarı ve yorumcusu Mehmet Demirkol, Fatih Terim ve Arda Turan arasındaki kriz ile ilgili dikkat çeken bir iddiada bulundu.

Demirkol: Arda ile Selçuk kavga etti
NTV Spor'da yayınlanan programda konuşan futbol yorumcusu Mehmet Demirkol, Fatih Terim ve Arda Turan arasındaki krizle ilgili çarpıcı bir iddiayı gündeme getirdi.

İşte Demirkol'un krizle ilgili açıklaması:

"ARDA İLE SELÇUK KAVGA ETTİ"

Arda prim konusu için Fatih Terim'in yanına gidiyor. Bu sadece Burak için değil. Tüm çalışanlar için. Aşçısına kadar herkes var. Galerici muhabbeti var. Selçuk İnan, bir galericiye "Terim, Emre Belözoğlu'nu milli takıma çağıracaktı ancak Arda istemedi" diye konuşuyor. Galerici de bunu Emre Belözoğlu'na söylüyor. Emre, Arda'yı arıyor ve Arda, Selçuk'a kızıyor. Arda ile Selçuk kavga ediyor.

"YILDIZLAR TAKIMI"

"Arda Turan, Fatih Terim'e, "Bu bir teknik direktör takımı değil, yıldızlar takımı" demiş. Bu da başka bir iddia. Sen bildiklerini söyle diyorlar, ben bunları biliyorum. Ne kadarı doğru bilmiyorum."

YENİ MİLLİ TAKIM

Fatih Terim, bu oyuncular olmadan da mevcut kadro ile Dünya Kupası'na gidebileceğini düşünüyor. Bu oyuncular almayayım, gitmesem de olmaz diye düşünmüyor.

Konular: emre belözoğlu, GALERİCİ, selçuk inan, prim,

Yorumlar