SPOR

Eto'o olmazsa Dudu imzaya gelecek

Antalyaspor yönetimiyle Eto'o için son hamleyi yapan Beşiktaş, Brezilya'nın Palmeiras ekibinde forma giyen genç forvet oyuncusu Dudu'dan sezon sonu için söz aldı.

Eto'o olmazsa Dudu imzaya gelecek
Beşiktaş günlerdir peşinde olduğu Samuel Eto'o için son hamleyi yaparken, bir süredir takipte olduğu Brezilyalı Dudu'nun sezon sonunda transferi için anlaşmaya vardı. Antalya'dan bugün gelecek cevaba göre Kartal, Orman'ın 1 gün süre tanıdığı Dudu'yu hemen Türkiye'ye getirmek için harekete geçecek.

Siyah-Beyazlılar, bir süredir Brezilya ekibi Palmeiras ile 24 yaşındaki forvet için temaslarda bulunuyordu. Beşiktaş, Sambacılarla Dudu'nun sezon sonunda transferi için el sıkıştı. Eto'o konusunda olumsuz bir yanıt gelirse Kartal, golcüyü 1-2 hafta içinde Türkiye'ye getirmek için Palmeiras'a baskı yapacak.Eto'o için görüşme yapıldı

Başkan Fikret Orman Eto'o transferinde bizzat devreye girerek, Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ile pazarlık masasına oturdu. 1,5 saatlik zirvede Orman'ın ilk olarak 1 milyon euro ve Ömer Şişmanoğlu'nu takasta vermeyi teklif ettiği belirtildi.

Para konusunda anlaşamadılar

Öztürk ise Ömer'in yanı sıra sezon sonuna kadar kiralık bir oyuncu daha ve 2.5 milyon euro istedi. Orman pazarlıklar sonrasında parayı 1.5 milyon euroya çıkartabileceğini ve takasta sadece Ömer'i verebileceğini belirtti. Öztürk ise "Yönetimde aldığımız bir karar var. Gelinen son nokta onun altında. Benim bu teklife hemen cevap vermem doğru olmaz. Konuyu bir de yönetimle görüşeyim, kararımızı ondan sonra verelim" karşılığını verdi.

Konular: palmeiras, Beşiktaş, dudu,

Yorumlar