SPOR

Fabri, Kiev maçında gözyaşlarına hakim olamadı!

Şampiyonlar Ligi'nde Dinamo Kiev karşısında ilk yarıda 4 gol yiyen Beşiktaş'ta kaleci Fabri hüngür hüngür ağladı.

Fabri, Kiev maçında gözyaşlarına hakim olamadı!
Beşiktaş'ın kalecisi Fabri, Beşiktaş'ın Kiev'de 4. golü yemesinin ardından gözyaşlarına boğuldu. Maç 3-0 devam ederken ilk yarının son anlarında Gonzalez'in şutu savunmadan sekip ağlarla buluşunca son haftaların başarılı file bekçisi gözyaşlarını tutamadı.

Golün ardından üzüntüsünü gizleyemeyen Fabri'nin gözyaşları kameralara takıldı. 

Beck skandal anı anlattı

Alman futbolcu Beck kariyerinde hiçbir zaman hakemler hakkında konuşmadığını belirterek, "Ama öyle bir şey yaşandı ki konuşma gereği hissediyorum. Hakemin verdiği karar tamamıyla yanlış. Penaltı kararı yanlış, kırmızı kart kararı yanlış. Bu kadar önemli maçta böyle bir kararın alınmış olması üzücü, kızgınlık verici. Zaten o dönüm noktasıydı. Ondan sonra yapacak bir şey kalmadı" ifadelerini kullandı."Lehimize karar verdi sandım"

Penaltı pozisyonunu detaylı bir şekilde açıklayan Beck, "Rakip omzumdan temas etti ve koştuğunda da bu durumda ister istemez yere düşersin. Hakem düdük çalınca lehimize bir karar verdiğini düşündüm. Sonra penaltı verdi ve şaşkınlık yaşadım. Üzerine kırmızı kart da görünce daha büyük şaşkınlık yaşadım. Çok üzgünüz kızgınız. Önümüzdeki maçlara odaklanacağız. Bu maçta böyle birşey yaşamak bizi çok üzdü" ifadelerini kullandı.

Konular: fabri, Şampiyonlar Ligi, Beşiktaş,

Yorumlar