SPOR

Fatih Terim'den Emre Mor yorumu

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Hırvatistan'la yapılan karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada futboldan ve oyunculardan memnun olduğunu söyledi.

Fatih Terim'den Emre Mor yorumu

"FUTBOLDA ŞANSA İNANMAM"

Mücadeleden ve skordan memnun olduğunu söyleyen Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, "Hırvatistan hocası şansla aldılar demiş, ben futbolda şansa pek inanmam.” dedi.  "EMRE MOR YARAMAZ ÇOCUĞUMUZ"

2018 Dünya Kupası Elemeleri I Grubu ilk maçında deplasmanda Hırvatistan ile 1-1 berabere kaldı. Maç sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, maçta oyundan alındığı sırada kendisi ile Emre Mor arasında yaşanan diyalogun sorulması üzerine, “Emre Mor’a bir şey olmaz. O bizim yaramaz çocuğumuz. Top alıp alamadığı ile ilgili  burada olmaz soyunma odasına git dedim.” açıklamasında bulundu.

OYUNCULARIMDAN MEMNUNUM

Orta saha seçimi hakkında konuşan Terim, “Okay, Kaan ve Ozan’a, orayı üç gence teslim edip, ortaya yüksek tempolu bir mücadele koymalarını istedim. Orada Rakitic, Modric, Badelj üçlüsünü de etkisiz hale getirelim diye düşündüm. Bu bağlantıyı kopardığımızı düşünüyorum. Bence de doğru yaptılar, memnunum.” açıklamasında bulundu.

HIRVATİSTAN HOCASINDAN TERİM'E JEST

Terim, Hırvatistan Teknik Direktörü Ante Cacic’e de teşekkür ederek, “Hırvatistan hocasına çok teşekkür ediyorum. Hem jest yapıp doğum günümü kutladı hem de bugün kulübeye gelerek, Hırvatistan formasının arkasına Terim yazıp bana vermesi hakikaten çok nazik bir jest. Futbolun birleştirici tarafını, tedavi edicisi tarafını kullanmak çok hoş şeyler” dedi.

Konular: futbol, hırvatistan, forma, a milli takım,

Yorumlar