SPOR

Fenerbahçe: Geçmiş olsun!

Fenerbahçe, Beşiktaş - Bursaspor maçı sonrasında yaşanan patlamayla ilgili "Yaralıların bulunduğunu üzülerek öğrendik. Herkese geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz." açıklamasını yaptı.

Fenerbahçe:  Geçmiş olsun!
Beşiktaş – Bursaspor maçı sonrası patlamanın ardından açıklamalar gelmeye devam ediyor. O açıklamalardan birini de Fenerbahçe yaptı. Sarı-lacivertliler, "Yaralıların bulunduğunu üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız." derken şu ifadeleri kullandı:

"Bu akşam oynanan Beşiktaş- Bursasporkarşılaşmasının ardından Vodafone Arena'nın yanında yer alan Çevik Kuvvet aracının bulunduğu bölgeye, bomba yüklü bir araçla bir terör saldırısı düzenlendiğini, ilk belirlemelere göre yaralıların bulunduğunu üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız.

"Geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz'' 

Yaşanan bu hain terör saldırısını lanetleyerek ulusumuza, emniyet güçlerimize, resmi ve sivil güvenlik görevlilerine, stat ve Beşiktaş Kulübü çalışanlarına, taraftarlara ve bölge sakinlerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, her türlü terör eylemini şiddetle kınadığımızı kamuoyuyla paylaşıyoruz."

Konular:

Yorumlar