SPOR

Fenerbahçe ilk transferini yaptı

Gelecek sezon için teknik direktörlük görevine Aykut Kocaman'ı getirmeyi düşünen Fenerbahçe yönetiminin, yeni hocalarına ilk hediyesi Konyaspor'dan öğrencisi Ömer Ali Şahiner olacak.

Fenerbahçe ilk transferini yaptı
Aykut Kocaman projesini resmen hayata geçiren Fenerbahçe, teknik direktör Advocaat'ın vedası sonrası planlarını yapmaya başladı, sarı lacivertli yönetim Konyaspor'un hocası Aykut Kocaman ile anlaşmaya vardı. Fenerbahçe yönetiminin, yeni hocalarına ilk hediyesi Konyaspor'daki öğrencisi genç yıldız Ömer Ali olacak.

Sarı lacivertli ekiple anlaşan tecrübeli teknik direktör Aykut Kocaman 3 yıllık imza atacak. Kocaman ekibiyle birlikte gelip uzun vadeli planlarını hayata geçirecek.

Ali Yıldırım ve İlhan Ekşioğlu'nun ikna ettiği Aykut Kocaman'a bir hediye transferde yapılacak.Ali Yıldırım ile İlhan Ekşioğlu'yla yapılan görüşmede gündeme gelmese de Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe'ye ilk transferinin Ömer Ali olması bekleniyor.

25 yaşındaki kanat oyuncusunu bir yıldız gibi Konyaspor'da parlatan tecrübeli hocanı öğrencisi makul bir bonservisle alınacak.

2019 yılına dek sözleşmesi olan oyuncu için gerekli fedakarlık yapılacak. Yönetimin anlaşma sağladığı Trabzonsporlu Mehmet Ekici de Aykut Kocaman'ın oyun planının önemli bir parçası olacak.

Bursasporlu kaleci Harun Tekin ise bir diğer gözde. Bu üç ismin yanı sıra bir stoper ve forvetle birlikte gönderilecek olan Van der Wiel'in yerine sağ bek alınacak. 

Konular: aykut kocaman, fenerbahçe,

Yorumlar