SPOR

Fenerbahçe'den bedava bilet kararı

Fenerbahçe yönetimi tarafından, Fenerbahçe Spor Okulları, Fenerbahçe Koleji öğrencilerine ve ailelerine bedava bilet dağıtma kararı alındı.

Fenerbahçe'den bedava bilet kararı
Feyenoord karşısındaki mükemmele yakın futbol taraftarlar kadar başkan ve yönetimin de yüzünü güldürdü.
90 dakika bitiminde tüm yöneticilerin doğal olarak keyfi yerindeydi. Takımın arzulu, tempolu futbolunun yanı sıra taraftarın da bu kez daha fazla ilgi göstermesi ve maç içindeki coşkusu yönetimin sevincini adeta ikiye katladı.
Aziz Yıldırım'ın alınan galibiyet sonrası ise neşesi iyice yerine gelmişti. Sözü uzun süredir Fenerbahçe gündeminde ilk sıraya oturan seyirci konusuna getirdi.

ÖĞRENCİLERE VE AİLELERİNE BEDAVA BİLET

Fenerbahçe yönetimi, Feyenoord maçından itibaren yeni bir uygulamaya geçti. Fenerbahçe Spor Okulları, Fenerbahçe Koleji öğrencileri, altyapıdan sporcular ile aileleri Feyenoord maçına davet edildi.Bundan sonra bu uygulama İstanbul’daki her maçta geçerli olacak ve bilet ücretlerini yöneticiler karşılayacak.

Başkan da bu konuya değindi. “Bu futbolu oynayalım, Osmanlıspor maçını da kazanalım bir sonraki hafta bu seyirci sayısının üzerine 5 bin daha koyar. Giderek de artar. Bu takımı protesto edenlere ihtiyacımız yok. Bundan sonra tüm öğrencilerimiz için tribünde yer ayıracağız” diye konuştu.

Konular: fenerbahçe, bilet,

Yorumlar