SPOR

FETÖ'cü Enes Kanter'e Donald Trump şoku!

Sports Illustrated dergisine röportaj veren ve Donald Trump hakkında çok sert ifadeler kullanan FETÖ'cü Enes Kanter, başkanlık seçimlerinden sonra şoka girdi.

FETÖ'cü Enes Kanter'e Donald Trump şoku!
ABD'de Donald Trump'ın başkanlığı garantilemesinin ardından en büyük şoklardan birini Enes Kanter yaşadı.

Dünyaca ünlü spor dergisi Sports Illustrated, FETÖ'ye yakınlığıyla bilinen Enes Kanter'i NBA'in en büyük trolü olarak adlandırdı. ABD seçimleri öncesinde Sports Illustrated muhabiri Scooby Axson, teröristbaşı Fetullah Gülen'e yakınlığıyla bilinen Enes Kanter'le soru cevap şeklinde bir röportaj yaptı.

Enes Kanter'den Trump'a : Senin sorunun ne ?

Kanter'e 'Ölü ya da diri kiminle yemek yemek istersin?' sorusunu soran Axson,'Donald Trump'la yemek, yemek isterdim' cevabını aldı. Bu cevap üzerine bu kez 'neden Trump? sorusunu soran muhabire Kanter, 'Çünkü ona senin sorunun ne? demek istiyorum' diye cevap verdi. 15 Temmuz'daki hain darbe girişiminin sorumlusu olan Fetullah Gülen'e biat yemini eden Enes Kanter'in 'kiminle yemek yemek istersin?' sorusuna 'Trump' cevabını vermesi şaşkınlık yaşattı.Enes Clinton'ı destekliyordu

FETÖ'ye bağlılığını her fırsatta yineleyen Kanter, ABD seçimleri öncesi yaptığı bu röportajla birlikte tarafını da belli etmiş oldu. Donald Trump ve Hillarry Clinton'ın yarıştığı seçimler öncesi Trump'a sataşan Kanter böylelikle desteklediği adayın da Clinton olduğunu açıkça ilan etti. Enes Kanter'in Trump'la ilgili sözleri USA Today adlı internet sitesinde yer aldı. Ayrıca bu yazıda Kanter'in NBA'in en büyük trolü olduğu ifade edildi. 

En büyük trol!

Enes Kanter'in Trump'la ilgili sözleri USA Today adlı internet sitesinde yer aldı. Ayrıca bu yazıda Kanter'in NBA'in en büyük trolü olduğu ifade edildi. Hatırlanacağı üzere FETÖ'nün finans kaynağı olarak hizmet veren Kimse Yok Mu Derneği'nin Demokrat lider Hillary Clinton'a seçim propagandasında maddi destek verdiği ortaya çıkarılmıştı.

Konular:

Yorumlar