SPOR

Fikret Orman'dan Fernando Torres atağı

İspanyol yıldız Fernando Torres için Atletico Madrid başkanı Enrique Cerezo ile görüşme gerçekleştiren Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 'Torres'i ikna ederseniz bedelsiz veririz' sözü aldı.

Fikret Orman'dan Fernando Torres atağı
Ryan Babel ve Matej Mitrovic takviyelerinin ardından santrfor transferi yapmayacağı belirtilen Beşiktaş yönetimi geri adım attı.

Daha önce gündeme gelmesine karşın herhangi bir somut adım atılamayan Fernando Torres için sürpriz bir hamle yapan başkan Fikret Orman, Atletico Madrid başkanı Enrique Cerezo ile görüşme gerçekleştirdi.

Fernando Torres buluşması

Fernando Torres ile ilgilendiklerini ve düşük bir fiyata transfer etmek istediklerini söyleyen Orman'a Cerezo, "Bize bedava geldi. Şu anda fazla şans da bulamıyor. Alacaklarına karşılık size bedelsiz satabiliriz. Siz oyuncuyu ikna edin yeter" karşılığını verdi.

Bu görüşmede iki kulüp başkanı Fernando Torres'in bedelsiz Beşiktaş'a verilmesi konusunda el sıkıştı. Daha sonra Torres ile görüşen başkan Fikret Orman ve yönetici arkadaşları 33 yaşındaki golcüye 2 milyon Euro'ya yakın bir ücret teklif etti.

Türkiye için Torres'in kararı

Türkiye'ye gelip gelmeme konusunda kararsız olan Torres'in özellikle yaşanan terör saldırıları nedeniyle kafasının karışık olduğu belirtildi.

Düşünmek için zaman isteyen tecrübeli golcü, "Evet" derse Siyah-Beyazlılar, flaş bir transfere imza atacak.

Ancak olumsuz bir durum halinde ise Beşiktaş yönetimi forvet transferini kapatacak, başka isme yönelmeyecek. Fernando Torres; Atletico Madrid dışında kariyerinde Liverpool, Chelsea ve Milan gibi dev takımlarda oynadı.

Konular: Fikret orman, fernando torres, Beşiktaş, atletico madrid,

Yorumlar