Futbolda yeni hafta başlıyor: İşte maçlar ve hakemleri

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 14. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 16. hafta müsabakaları yapılacak.

Spor 06.12.2019, 09:50 06.12.2019, 12:01
Futbolda yeni hafta başlıyor: İşte maçlar ve hakemleri

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Süper Lig

Bugün:

20.30 Fenerbahçe-Gençlerbirliği (Ülker)

Yarın:

15.00 BtcTurk Yeni Malatyaspor-Demir Grup Sivasspor (Yeni Malatya)

17.30 MKE Ankaragücü-Göztepe (Eryaman)

20.00 Galatasaray-Aytemiz Alanyaspor (Türk Telekom)

8 Aralık Pazar:

14.00 İttifak Holding Konyaspor-Gaziantep FK (Konya Büyükşehir Belediye)

16.30 Yukatel Denizlispor-Medipol Başakşehir (Denizli Atatürk)

16.30 Antalyaspor-Trabzonspor (Antalya)

19.00 Kasımpaşa-Beşiktaş (Recep Tayyip Erdoğan)

9 Aralık Pazartesi:

20.00 İstikbal Mobilya Kayserispor-Çaykur Rizespor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

TFF 1. Lig

Bugün:

19.00 Eskişehirspor-Cesar Grup Ümraniyespor (Eskişehir Yeni)

Yarın:

14.00 Hatayspor-Boluspor (Antakya Atatürk)

16.30 Fatih Karagümrük-Ekol Hastanesi Balıkesirspor (Vefa)

19.00 Akhisarspor-İstanbulspor (Spor Toto Akhisar)

8 Aralık Pazar:

14.00 Osmanlıspor-Altay (Osmanlı)

16.30 Altınordu-Adanaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

16.30 Bursaspor-Giresunspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

9 Aralık Pazartesi:

19.00 Ekol Göz Menemenspor-Keçiörengücü (Menemen İlçe)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup:

8 Aralık Pazar: 

12.30 Sivas Belediyespor-Bandırmaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

13.00 Vanspor FK-Tuzlaspor (Van Atatürk)

13.30 Ankara Demirspor-Niğde Anadolu (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Sakaryaspor-Piserro Kahramanmaraşspor (Yeni Sakarya)

13.30 Ergene Velimeşespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Ergene Velimeşe)

13.30 GMG Kastamonuspor-Bayburt Özel İdare (Gazi)

13.30 Eyüpspor-Birevim Elazığspor (Esenler)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Kırşehir Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Uşakspor-Kardemir Karabükspor (Uşak 1 Eylül)

Beyaz Grup:

Yarın: 

13.30 Başkent Akademi-Hacettepe (Ankara OSTİM)

8 Aralık Pazar:

13.00 Gümüşhanespor-Şanlıurfaspor (Gümüşhane Yenişehir)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-GMG Kırklarelispor (Diyarbakır)

13.30 Manisa FK-İnegölspor (Mümin Özkasap)

13.30 Tarsus İdman Yurdu-Zonguldak Kömürspor (Tarsus İlçe)

13.30 Afjet Afyonspor-Sancaktepe (Zafer)

13.30 Pendikspor-Hekimoğlu Trabzon (Pendik)

13.30 Yeni Çorumspor-Yılport Samsunspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 1922 Konyaspor-Sarıyer (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

 TFF 3. Lig

1. Grup:

Yarın: 

13.30 Silivrispor-Ci Group Buca (Ziya Altınoğlu)

8 Aralık Pazar:

13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Çankaya FK (Faruk Çelik)

 13.00 Yeni Orduspor-Şile Yıldızspor (Ordu 19 Eylül)

13.00 Artvin Hopaspor-Manisaspor (Hopa İlçe)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Anagold 24Erzincanspor (Sultanbeyli Gölet)

13.30 Serik Belediyespor-Erzinspor (Serik İsmail Oğan)

13.30 Tokatspor-68 Aksaray Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Düzcespor-Yomraspor (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Kızılcabölükspor-Çatalcaspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

2. Grup:

8 Aralık Pazar:

13.00 Fethiyespor-Fatsa Belediyespor (Fethiye İlçe)

13.00 Cizrespor-1877 Alemdağspor (Cizre İlçe)

13.00 Ağrı 1970-Kocaelispor (Vali Lütfü Yiğenoğlu)

13.00 Elazığ Belediyespor-Esenler Erokspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

13.30 Payasspor-Kemerspor 2003 (Payas İlçe)

13.30 Turgutluspor-Erbaaspor (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Belediye Derincespor-Karşıyaka (Derince Belediyespor Doğal Çim Stadyumu)

13.30 Ofspor-Kozanspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

3. Grup:

Yarın: 

13.30 Muğlaspor-Medical Park Batman Petrolspor (Muğla Atatürk)

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Altındağ Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Modafen-Bayrampaşa (Alemdağ)

8 Aralık Pazar:

13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

13.30 Nevşehir Belediyespor-Somaspor (Nevşehir Gazi)

13.30 Yozgatspor 1959-Pazarspor (Yozgat Bozok)

13.30 Osmaniyespor-Diyarbekirspor (Osmaniye 7 Ocak)

13.30 Karacabey Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

13.30 Gölcükspor-1954 Kelkit Belediyespor (Gölcük Şehir)

Yorumlar (0)
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Namaz Vakti 20 Ocak 2020
İmsak 06:48
Güneş 08:17
Öğle 13:20
İkindi 15:50
Akşam 18:13
Yatsı 19:37
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P