SPOR

Galatasaray'da ilk hedef Tolgay Arslan

Orta alana yaptığı transferlerden beklediği verimi alamayan Galatasaray, Beşiktaş'ta Oğuzhan ve Atiba'nın gölgesinde kalan genç yıldız Tolgay Arslan için harekete geçti.

Galatasaray'da ilk hedef Tolgay Arslan
Galatasaray, Beşiktaş'ın genç yıldızı Tolgay Arslan'ı renklerine katmak için düğmeye bastı. Başkan Dursun Özbek'in otelinde gerçekleştirilen toplantıda menajer Ahmet Bulut'a tam yetki verildi.

Menajer Bulut ile uzun bir toplantı gerçekleştiren Sarı-kırmızılı yöneticiler, 2018'de sözleşmesi bitecek Yasin Öztekin'in durumunu da masaya yatırdı.

Orta alana gelenler verim sağlayamadı

Orta alana yaptığı takviyelerden yüzü gülmeyen Galatasaray, yeni sezon için çalışmalara başladı. Sarı-kırmızılılar, gösterdiği kötü performans yüzünden Tolga Ciğerci'den umudu kesti.

Yaşı ilerleyen Nigel de Jong'un ise sezon sonu biletinin kesilmesi büyük ihtimal... Aslan bu doğrultuda rotasını ligi iyi tanıyan bir isme çevirdi.Listenin başında Tolgay var


Listenin ilk sırasına Beşiktaş'ta forma şansı bulamayan Tolgay Arslan'ı yazan Cimbom, başarılı oyuncuyu renklerine bağlamak adına ilk adımı dün attı.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in sahibi olduğu Point Otel'de önemli bir zirve gerçekleşti. Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, Dursun Özbek'in kardeşi Mehmet Özbek ve menajer Ahmet Bulut'un yaptığı transfer görüşmesi görüntülendi.

Galatasaray, Tolgay'ın menajeri olmamasına rağmen, oyuncu ile görüşmeleri yürütmesi için Bulut'a yetki verdi. Devre arası F.Bahçe ile anılan Tolgay, Oğuzhan ile Atiba'nın arkasında beklediği için Beşiktaş'tan ayrılmaya sıcak bakıyor.

2018 yazına kadar sözleşmesi olan Tolgay için G.Saray'ın, 3 milyon Euro bütçe ayırdığı belirtiliyor. Görüşmede bir başka gündem maddesi de Bulut'un geçen hafta haklarını aldığı Yasin Öztekin'in durumuydu.

Sözleşmesi 2018'de bitecek olan Yasin ücretinde artış bekliyor.

Konular: tolgay arslan, Beşiktaş, galatasaray,

Yorumlar