SPOR

Galatasaray'dan Beşiktaş'a teşekkür

Galatasaray'dan, derbide gösterdiği misafirperverlikle örnek bir davranış sergileyen Beşiktaş yönetimine teşekkür geldi.

Galatasaray'dan Beşiktaş'a teşekkür
Galatasaray, internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından yayınladığı mesaj ile Beşiktaş'ın derbi maçındaki misafirperverliği için teşekkür ederek, ligin ikinci yarısında TT Arena'da oynanacak maçta siyah-beyazlıları aynı şekilde ağırlamak istediklerini açıkladı. Sarı-kırmızılıların resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

"Bundan 5 yıl önce yine bir Beşiktaş-Galatasaray derbisiyle başlayan deplasman yasağı bir başka Beşiktaş-Galatasaray maçıyla sona erdi. Yaşanan birkaç münferit hadise dışında sporun ruhuna, fair-play ilkesine ve her iki kulübün köklü geçmişiyle büyük taraftarına yakışır bir şekilde sonuçlanan bu derbinin ülkemizin ihtiyaç duyduğu birlik ve beraberlik atmosferine sağladığı katkıdan dolayı memnunuz. Beşiktaş JK yönetimine gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür ediyor, Beşiktaş yönetimini ve taraftarını ligin ikinci yarısında Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da oynanacak maçta aynı samimi duygularla ağırlamak için hazırlanıyoruz."

Konular: misafir, taşıyan, Beşiktaş, taraftar,

Yorumlar