SPOR

Gerçekleşmeyen Oscar Romero transferi Fenerbahçe'yi pişman etti

Fenerbahçe'de yönetim devre arasında '10 numara' transferi konusunda gerekli adımların atılmamasından dolayı pişman.

Gerçekleşmeyen Oscar Romero transferi Fenerbahçe'yi pişman etti
Devre arasında özellikle Güney Amerika'da hamlelerde bulunan Fenerbahçe idarecilerine pişmanlık yaşatan bir transfer detayı ortaya çıktı. Sezon başında Arjantin ekibi Racing'den transfer edilmek için girişimlerde bulunulan Oscar Romero'nun devre arasında da sarı lacivertlilere teklif edildiği ancak kulübün önerilen diğer isimlerle temasa geçtiği aktarıldı.

Devre arası transfer döneminde Çin kulüplerinden Shanghai Greenland Shenhua'ya transfer olan futbolcu liglerin henüz başlamaması sebebiyle form tutması için La Liga ekiplerinden Deportivo Alaves'e kiralandı. Alaves'ten önce oyuncuyla ilgilenen diğer Avrupa kulüplerine önerildiği belirtilen futbolcu için Fenerbahçe'den bir hamle yapılmadığı belirtildi.Paraguay Milli Takımı'nda sergilediği peformansla dikkatleri üzerine çeken futbolcu, bedelsiz olarak sezon sonuna kadar Alaves'e kiralanırken Fenerbahçe bu fırsatı kaçırmış oldu. Transfer döneminde tüm yoğunluğunu Brezilya'dan önerilen futbolculara ayıran sarı lacivertli yönetim oyuncunun Alaves'e kiralandığı haberini duyunca büyük bir pişmanlık yaşadı.

Oscar Romero nasıl bir oyuncuydu? Paraguaylı 10 numara ile ilgili olarak fikir sahibi olabileceğiniz bir tanıtım videosu;

Konular: transfer, fenerbahçe, oscar romero, 10 numara,

Yorumlar