SPOR

Gökhan Töre geri dönüyor

Sezon başında Slaven Bilic'in ısrarları sonucu West Ham'a transfer olan Gökhan Töre'nin devre arasında Beşiktaş'a geri dönmesi gündeme geldi.

Gökhan Töre geri dönüyor
Sezon başında Premier Lig'de eski hocası Slaven Bilic'in takımına kiralanan Gökhan Töre için flaş gelişmeler yaşanıyor.

YÖNETİMLE KARŞI KARŞIYA GELDİ

Londra ekibinin, geride kalan 6 haftada sadece 1 galibiyet alıp 5 yenilgi ile sahadan ayrılması ile Slaven Bilic'in koltuğunun sallandığı, sıkıntılı bir döneme giren Hırvat teknik adamın yönetim karşısındaki ilk insiyatif kaybını Gökhan Töre konusunda yaşadığı yazıldı.

BEŞİKTAŞ'A GERİ DÖNECEK

İngiliz basınında, Slaven Bilic'in kefil olduğu Gökhan Töre'nin West Ham'da bekleneni verememesi nedeniyle ara transferde Beşiktaş'a geri döneceği belirtildi.

ITV'de yayımlanan Premier Lig maçlarının değerlendirildiği programda, Slaven Bilic'in gönderilmemek için transferinde ısrar ettiği bazı oyuncularla yolları ayrılmasını kabul ettiği ifade edildi.18 KİŞİLİK KADROYA BİLE ALINMADI

Sezon başında alınması için ısrar ettiği Gökhan Töre konusunda da Slaven Bilic'in yönetime teslim olduğu ve West Bromwich maçında 11'e giremeyen, Southampton maçında 18'e bile almadığı Gökhan Töre'nin devre arasında Beşiktaş'a gönderilmesine izin verdiği belirtildi.

West Ham'ın Gökhan Töre'yi geri göndermesi durumunda milli oyuncu ikinci yarıda Beşiktaş formasını giyebilecek.

TÖRE WEST HAM'I DÜŞÜNMÜYOR

West Ham United'ın sezon başında Beşiktaş'tan kiralık olarak kadrosuna kattığı Gökhan Töre de Hırvat çalıştırıcı gibi İngiliz basının eleştirilerine hedef oldu.

İngilizler, Beşiktaş-Galatasaray derbisi öncesi "Derbi Zamanı, Haydi Kara Kartal" yazarak Beşiktaş lehine tweet atan Gökhan Töre'nin West Ham'ı umursamadığını belirterek maçlarda da hiçbir varlık göstermemesini sert bir dille eleştiriyor.

Konular: Gökhan Töre, transfer, slaven biliç, İngiltere,

Yorumlar