SPOR

Olcay Şahan transfer iddialarına noktayı koydu

Trabsonspor'a transfer olacağı iddia edilen Beşiktaş'ın milli yıldızı Olcay Şahan, kulübüyle 1.5 yıl daha mukavelesi olduğunu ve takımdan ayrılmak istemediğini söyledi.

Olcay Şahan transfer iddialarına noktayı koydu
Trabzonspor'un ara transferde kadrosuna katmak istediği iddia edilen Olcay Şahan, Beşiktaş'ta mutlu olduğunu ve ayrılmayı düşünmediğini söyledi. Önceliğinin geçen sezon olduğu gibi bu sene de siyah-beyazlı takımda şampiyonluk yaşamak olduğunu belirten milli futbolcuya sadece Trabzon'un değil birçok Süper Lig takımının talip olduğu öğrenildi. 

Peki Olcay bu teklifler hakkında ne düşünüyor.

İşte tecrübeli futbolcunun iddialarla ilgili sözleri:

"Eğer hocamız 'Ben, seni takımda düşünmüyorum' demediği sürece benim Beşiktaş'tan ayrılma gibi bir niyetim yok. Şu ana kadar kimse de böyle bir şey söylemedi. Kulübümle 1.5 yıl daha mukavelem var."

"Oynama ile ilgili benim şüphem, endişem ya da herhangi bir korkum yok. Beşiktaş'a imza attığım ilk günden bu yana yaptıklarım ortada. Ben geçen sene Gökhan Töre ve Quaresma ile forma savaşına girmişim, kazanmışım."

"Şu an Beşiktaş'ın yine şampiyon olması lazım. Bizim önceliğimiz tamamen bu. Bunu başarabilmek için de ben ve takım arkadaşlarım elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz."

Geçen sezon Beşiktaş şampiyonluğa giderken Olcay, Quaresma ve Gökhan Töre'den daha fazla oynayıp daha fazla gol attı. Milli futbolcu 33 maçta takıma 5 gol, 6 asistlik katkıda bulunurken, Quaresma 26 maçta 4 gol, 6 asist Gökhan Töre ise 24 maçta 4 gol, 7 asistle oynadı.

 

Konular: Beşiktaş, Olcay şahan,

Yorumlar