SPOR

Osman Toprak'tan taraftara çağrı

TFF 1. Lig 34. haftası son maçında kendi sahasında Karadeniz ekiplerinden Giresunspor'u konuk edecek olan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un Başkanı Osman Toprak, taraftarı maça davet etti.

Osman Toprak'tan taraftara çağrı

TFF 1. Lig ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'un Kulüp Başkanı Osman Toprak, ligin son haftasında Giresunspor ile yapılacak maça tüm sporseverleri davet etti.

Toprak,  bir basın toplantısı düzenleyerek açıklamalarda bulundu.

Kulüp başkanı Osman Toprak, Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın gelişiyle takımın toparlanmaya başladığını ve ligde kalma adına avantajlı konuma geldiğini söyledi. Bu anlamda ligin son haftasında Giresunspor ile önemli bir maça çıkacaklarını anımsatan Toprak, şunları kaydetti: "Ligde kalmak için birlik zamanı. Herkesi cumartesi günü stada bekliyoruz. Asla umudumuzu kaybetmedik çünkü mucizeler umudun içinde yaşar. Taraftarımıza çağrımız şu; sensiz bir kişi eksiğiz.  O yüzden stattaki yerini al."

Toprak, 20 Mayıs Cumartesi günü saat 18.30'da gerçekleştirilecek maç için kent merkezinden saat 15.00 itibarıyla servislerin kaldırılacağını sözlerine ekledi.

Konular: Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Giresunspor, Osman Toprak

Yorumlar