SPOR

Selçuk İnan yaşananları anlatacak!

Fenerbahçe mağlubiyetinden sonra krizler adeta patlak verdi.Selçuk İnan kadro dışı kalmasının ardından özür diledi ve affedildi.Bu olanlardan sonra Selçuk İnan'ın yarınki antremanın ardından basın açıklaması yapma kararı aldığı bildirildi.

Selçuk İnan yaşananları anlatacak!
Galatasaray'da yarınki antrenmanın ardından Selçuk İnan, basına açıklamalarda bulunacak.

Krizin arkasında Sneijder - Sabri mi var?

G.Saray'da Nigel de Jong'un transferi sonrası kulübe için “Tolga mı, Selçuk mu?” tartışmaları başlamış, Riekerink'in milli oyuncuyu yedek bırakma hamleleriyle hoca ve kaptan arasında soğuk savaş başlamıştı.

Yedek kalmaktan kurtulamadı

F.Bahçe derbisi öncesi yedek takımla çalışan Selçuk, bir gün sonra hastalığını gerekçe gösterip çalışmaya çıkmazken, son idmanda takıma katılmasına rağmen yedek kalmaktan kurtulamadı.

Bahçe derbisi öncesi yedek takımla çalışan Selçuk, bir gün sonra hastalığını gerekçe gösterip çalışmaya çıkmazken, son idmanda takıma katılmasına rağmen yedek kalmaktan kurtulamadı.

Sneijder, Hollandalı vatandaşını ilk 11'e soktu

Hollandalı yıldızın, başa getirilmesinde büyük pay sahibi olduğu vatandaşı Riekerink'i etkileyerek, yine transferinde başrolü oynadığı yakın arkadaşı Nigel de Jong'un derbide ilk 11'de çıkmasını sağladığı iddia edildi. Sneijder ile Selçuk'un hiç yıldızının barışmadığı kaydedildi.

De Jong ve Sabri 'Cezalandırılsın' dedi

Kulübe yakın kaynaklar, Selçuk'un pasifize edilmesinde Sabri'nin de rolü olduğunu dile getiriyor. Daha önce Selçuk'la kaptanlık krizi yaşayan Sabri'nin, kadro dışı bırakıldığı süreçte de hiç destek görmemesi nedeniyle kızgın olduğu, iki oyuncu arasındaki küslüğün sürdüğü bildirildi.

Riekerink'in dün takımla yaptığı toplantıda Sabri ve De Jong'un Selçuk'un cezalandırılması yönünde görüş belirttiği kaydedildi.Son dönemde Mehmet Özbek, Sneijder, Sabri ve Ayhan Akman dörtlüsünün sık sık birlikte yemeğe çıktığı ve aralarından su sızmadığı ifade edildi.

Krizin arkasında Sneijder - Sabri var! 10.resim

Sneijder'e tepkiler büyüyor

Vatandaşı Riekerink'in üzerinde söz sahibi olan, kadroyla ilgili hocasına telkinlerde bulunduğu iddia edilen Sneijder'a karşı Florya'da homurtular yükselmeye başladı.Selçuk'la 'güç savaşına' girişen Hollandalı yıldıza bazı oyuncuların destek vermesine rağmen, yerlilerin başını çektiği bir grubun ise karşı çıktığı öğrenildi.

Sneijder'ı, Riekerink'le birlikte takımı yönetmekle suçlayan oyuncular, Hollandalı yıldız için “Kötü oynasa da yeri garanti.Basına bizi suçluyor, daha sonra demediğini söylüyor. Biz bu filmi daha önce de görmüştük” diyerek tepkilerini dile getiriyor.

Yönetici ​Levent Nazifoğlu, Selçuk İnan krizi konusunda açıklama yaptı

Levent Nazifoğlu, Fenerbahçe derbisinde yaşanan Selçuk İnan-Ayhan Akman olayı için, "Kesinlikle hocamıza karşı yapılmış bir şey yok. Selçuk ve Ayhan eski takım arkadaşı. Tamamen onla ilgili bir samimiyet. Biz, bir şekilde araya girdik ve kriz halloldu. Takım iyi oynasaydı Fenerbahçe’yi orada yenerdi ama iyi oynamadık. O gün geldiği zaman Fenerbahçe'yi orada yeneceğiz. Fenerbahçe çok önemli bir takımı yendi, sevinmeleri gayet normalSerdar Aziz çok önemli bir hata yaptı ama orada maçta ayakta kalan oyuncularımızdan biriydi. Trabzonspor maçında iyi oynadık. Başakşehir maçında da iki ortaları var ikisi de gol oldu. Taraftar, her zamanki Sneijder'i bekliyor. Sneijder skoru değiştirecek isimlerin başında geliyor. Doğan olarak bir beklenti var." ifadelerini kullandı.


Krizin arkasında Sneijder - Sabri var! 2.resim

Bursaspor maçı hazırlıkları başladı

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında Bursaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün gerçekleştirdiği antrenmanla devam etti. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde, Teknik Direktör Jan Olde Riekerink yönetiminde yapılan antrenman, ısınma hareketleri ve koşuyla başladı. Sarı-kırmızılılar, daha sonra topa sahip olma çalışması gerçekleştirdi. Antrenmanın ana bölümünde ise üç grup halinde altıya altı çift kale maç yapıldı.

Galatasaray, Bursaspor karşılaşmasının hazırlıklarına yarın sabah saat 11.00'de gerçekleştireceği antrenmanla devam edecek.Yarınki antrenmanın ardından saat 13.45'te Selçuk İnan, düzenlenecek basın toplantısına katılacak. Saat 14.15'te ise Teknik Direktör Jan Olde Riekerink, karşılaşma öncesi medya mensuplarının sorularını yanıtlayacak.

Konular: selçuk inan, galatasaray, De Jong, sneijder,

Yorumlar