SPOR

Selçuk İnan'dan flaş açıklama! "Kadro dışı yok"

Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, kadro dışı bırakıldığına ilişkin konuştu. İnan, "Kadro dışı yok, yarın başkanla konuşacağım." dedi.

Selçuk İnan'dan flaş açıklama! "Kadro dışı yok"
Galatasaray'da kaybedilen derbi öncesinde başladığı öğrenilen ve kaptan Selçuk İnan'ın Fenerbahçe mücadelesinde yedek kalması sonrası patlak veren krizin ardından flaş gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Selçuk İnan, gün içinde medyada yer alan 'kadro dışı bırakıldı' şeklindeki haberlere ilişkin bir açıklamada bulunarak, "Kadro dışı yok. Yarın başkanla konuşacağım" dedi.

Yıldız futbolcunun açıklamaları şöyle;​

"Oyuna girmek istediğimi söyledim"

"Kadro dışı yok. Yarın başkanla konuşacağım. Toplantı çok iyi geçti. Levent Nazifoğlu ve Mehmet Özbek ile görüşmem iyi geçti. Şu an için herhangi bir sıkıntı yok. Takımda en iyi anlaştığım isimlerden biri Ayhan Akman'dır. Sadece oyuna girmek istediğimi söyledim. Yaptığım buydu"

Hatırlanacağı üzere Galatasaray kaptanı Selçuk inan, Fenerbahçe ile oynanan derbi maçında ısındırılmasına rağmen oyuna alınmamıştı. Cavanda'nın oyuna girmesiyle birlikte sinirlenen futbolcuya yardımcı antrenör Ayhan Akman müdahale etmiş ve iki isim arasında yedek kulübesinde tartışma yaşanmıştı.

Sarı kırmızılı kulüpten Selçuk İnan ile ilgili önümüzdeki saatlerde resmi bir açıklama gelmesi bekleniyor.

Konular: yalanladı, selçuk inan, yalanlama, gol,

Yorumlar