SPOR

Şenol Güneş öğrencilerine kızdı

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Vodafone Arena'da oynanan derbide Bruma'yı durduramayan öğrencilerine kızdı.

Şenol Güneş öğrencilerine kızdı
Galatasaray derbisinin ilk yarısında pozisyon üretmekte zorlanıp ikinci devrede ise şaha kalkan Beşiktaş'a 1 puanı teknik direktör Şenol Güneş'in devre arası konuşmaları getirdi.

YILIN GOLÜNÜ ATTIRDINIZ

Soyunma odasına sinirli bir şekilde giden Beşiktaş'ın tecrübeli çalıştırıcısı ŞenolGüneş, talebelerini önce fırçaladı ardından moral vererek ikinci yarıya hazırladı. Özellikle Bruma'nın attığı golde çılgına dönen Güneş, "Herkes adamı birbirine bırakıyor. Biriniz müdahale etmediniz. Adama yılın golünü attırdınız. Bir kişinin aklından faul yapmak geçmedi mi?" sözleriyle öğrencilerine kızdı.Herkese hatalarını tek tek söyleyen Beşiktaş'ın usta hocası Şenol Güneş, oyuncularına yapmaları gerekenleri anlatıp, Oğuzhan ve Olcay'ı kulübeye çekti.BU TARAFTARI ÜZMEYİN!

Beşiktaş'ın hocası Şenol Güneş, yüreklendirici konuşmasını ise sona sakladı. Gerekli taktikleri verdikten sonra 2. devreye çıkarken takımı toplayan Beşiktaş'ın kurt hocasıŞenol Güneş, "Size inanıyorum. Hiç moral bozmayın. Onlar nasıl 2 gol attıysa biz daha fazlasını atarız. Biz Beşiktaşız. Geçen yılki şampiyon unvanınızı koruyun. Çıkın ve bu taraftarı sevindirin" diyerek moral konuşmasını yaptı.

Bu sözler üzerine soyunma odasında alkışlar yükselirken ikinci devreye fırtına gibi başlayan Beşiktaş, beraberliği sağlarken, ezeli rakibine futbol olarak da bariz üstünlük kurdu.

Konular: şenol güneş, Beşiktaş, bruma, derbi,

Yorumlar