SPOR

Şenol Güneş'ten Eto'o açıklaması

Takıma yapılacak transferler hakkında açıklama yapan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Antalyaspor'un Kamerunlu golcüsü Samuel Eto'o'nun tartışılamayacağını ancak kendilerinin pivot santrafor aradığını söyledi

Şenol Güneş'ten Eto'o açıklaması
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, transfer gündeminde olan Antalyaspor'un Kamerunlu yıldızı Samuel Eto'o'nun Beşiktaş'ta çok gol atabileceğini ancak farklı bir tipte oyuncu aradıklarını söyledi. Güneş, Antalya kampında yaptığı açıklamada, "Yarın ne olacağını bilmiyoruz. Biz, fikirlerimizi söylüyoruz, yönetim de kararlarını veriyor. Eto'o, golcülük, tecrübe ve klas bakımında tartışılmaz bir oyuncu. Önde pivot olacak, top saklayacak, gol atabilecek bir oyuncunun olması bizim işimize gelir. Diğerleri bizde var. Aboubakar da farklı bir oyuncu. Mario Gomez ve Demba Ba gibi bir oyuncu bulmak zor. Eto'o, gol atan bir oyuncu. Fizik olarak beklentimiz farklı bir oyuncu" diye konuştu.

3 transfer daha yapmak istiyoruz

Güneş, devre arasında 3 futbolcu daha almak istediklerini ve takımdan gidecek oyuncular da olduğunu söyledi. Hücum, stoper ve sol beke oyuncu baktıklarını aktaran Güneş, "Hücumda bir, stoperde bir, sol bekte bir oyuncu lazım. Fazlalık olan mevkilerimiz de var. Bunların en iyileri bizimle kalmalı, oyuncu mutlu değilse ayrılmalı ama transfer sezonu bitince mutsuzluğunu etrafa yaymamalı. Elimizdeki stoperlerden daha farklı bir oyuncu düşünüyoruz. Çabuk ve birebirde iyi bir oyuncu bakıyoruz" dedi.

Konular: şenol güneş, antalyaspor, etoo, Beşiktaş,

Yorumlar