Süper Lig'de 10. haftanın perdesi bugün açılıyor

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 10. hafta maçlarıyla devam edilecek,  TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 11. hafta müsabakaları oynanacak.

Spor 01.11.2019, 11:04 01.11.2019, 11:10
Süper Lig'de 10. haftanın perdesi bugün açılıyor

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Bugün:

20.30 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Türk Telekom)

Yarın:

15.00 İttifak Holding Konyaspor-Gençlerbirliği (Konya Büyükşehir Belediye)

17.30 Aytemiz Alanyaspor-Medipol Başakşehir (Bahçeşehir Okulları)

17.30 Trabzonspor-Göztepe (Medical Park)

20.00 Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya)

3 Kasım Pazar:

14.00 Yukatel Denizlispor-Demir Grup Sivasspor (Denizli Atatürk)

16.30 Kasımpaşa-BtcTurk Yeni Malatyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 İstikbal Mobilya Kayserispor-Fenerbahçe (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

4 Kasım Pazartesi:

20.00 MKE Ankaragücü-Gaziantep FK (Eryaman)

TFF 1. Lig

Yarın:

14.00 Hatayspor-Altay (Antakya Atatürk)

16.30 Ekol Göz Menemenspor-Cesar Grup Ümraniyespor (Menemen İlçe)

16.30 Adanaspor-Boluspor (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Akhisarspor-Adana Demirspor (Spor Toto Akhisar)

3 Kasım Pazar:

14.00 Keçiörengücü-Giresunspor (Aktepe)

16.30 Eskişehirspor-Osmanlıspor (Eskişehir Yeni)

16.30 Fatih Karagümrük-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Vefa)

19.00 Altınordu-İstanbulspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

4 Kasım Pazartesi:

19.00 Bursaspor-Balıkesirspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

3 Kasım Pazar:

12.00 Birevim Elazığspor-Uşakspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

13.00 Bayburt Özel İdare-Ankara Demirspor (Bayburt Genç Osman)

13.30 GMG Kastamonuspor-Sivas Belediyespor (Gazi)

13.30 Eyüpspor-Etimesgut Belediyespor (Stat henüz açıklanmadı)

13.30 Niğde Anadolu FK-Kardemir Karabükspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Tuzlaspor-Ergene Velimeşespor (Tuzla Belediye)

13.30 Bandırmaspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Kırşehir Belediyespor-Piserro Kahramanmaraşspor (Kırşehir Ahi)

13.30 Sakaryaspor-Vanspor FK (Yeni Sakarya Atatürk)

Beyaz Grup

3 Kasım Pazar:

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Başkent Akademi FK (Diyarbakır)

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Şanlıurfaspor (Vakfıkebir İlçe)

13.30 Sancaktepe FK-1922 Konyaspor (15 Temmuz)

13.30 İnegölspor-Gümüşhanespor (İnegöl İlçe)

13.30 Manisa FK-Tarsus İdmanyurdu (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.30 Hacettepe-Sarıyer (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Yılport Samsunspor (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Yeni Çorumspor-Afjet Afyonspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Kırklarelispor-Pendikspor (Kırklareli Atatürk)

TFF 3. Lig

1. Grup

3 Kasım Pazar:

13.00 Anagold 24Erzincanspor-Çatalcaspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Yeni Orduspor (Faruk Çelik)

13.30 68 Aksaray Belediyespor-Manisaspor (Dağılgan)

13.30 Erzinspor-Kızılcabölükspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

13.30 Çankaya FK-Artvin Hopaspor (Ankara OSTİM)

13.30 Şile Yıldızspor-Yomraspor (Şile)

13.30 Düzcespor-Serik Belediyespor (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Ci Group Buca-Tokatspor (Yeni Buca)

13.30 Silivrispor-Sultanbeyli Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

2. Grup

Yarın:

13.30 Karşıyaka-Elazığ Belediyespor FK (İzmir Atatürk)

3 Kasım Pazar:

13.00 Fatsa Belediyespor-Esenler Erokspor (Fatsa İlçe)

13.00 Ofspor-Cizrespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Fethiyespor (Tepecik Şenol Güneş)

13.30 Kozanspor-Payasspor (İsmet Atlı)

13.30 Erbaaspor-Ağrı 1970 (Erbaa İlçe)

13.30 1877 Alemdağspor-Kocaelispor (Alemdağ)

13.30 Belediye Derincespor-Turgutluspor (Derince Belediyespor Doğal Çim)

3. Grup

3 Kasım Pazar:

13.00 Medical Park Batman Petrolspor-Nevşehir Belediyespor (Batman Yeni Şehir)

13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Karacabey Belediyespor (Kelkit İlçe)

13.30 Bayrampaşa-Diyarbekirspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Altındağ Belediyespor-Pazarspor (Çubuk İlçe)

13.30 Yozgatspor 1959 FK-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yozgat Bozok)

13.30 Muğlaspor-Modafen (Muğla Atatürk)

13.30 Gölcükspor-Halide Edip Adıvarspor (Gölcük Şehir)

13.30 Somaspor-Darıca Gençlerbirliği (Soma Atatürk)

13.30 Nazilli Belediyespor-Osmaniyespor FK (Nazilli İlçe)

Yorumlar (0)
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Namaz Vakti 24 Ocak 2020
İmsak 06:46
Güneş 08:15
Öğle 13:21
İkindi 15:53
Akşam 18:17
Yatsı 19:40
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Sivasspor 18 40
2. Başakşehir 18 36
3. Trabzonspor 18 35
4. Fenerbahçe 18 34
5. Alanyaspor 18 32
6. Galatasaray 18 30
7. Beşiktaş 18 30
8. Göztepe 18 26
9. Malatyaspor 18 24
10. Gaziantep FK 18 24
11. Çaykur Rizespor 18 23
12. Denizlispor 18 22
13. Gençlerbirliği 18 18
14. Konyaspor 18 18
15. Kasımpaşa 18 15
16. Antalyaspor 18 14
17. Ankaragücü 18 12
18. Kayserispor 18 10
Takımlar O P
1. Hatayspor 18 37
2. Erzurum BB 18 31
3. Bursaspor 18 30
4. Akhisar Bld.Spor 18 28
5. Keçiörengücü 18 28
6. Ümraniye 18 28
7. Menemen Belediyespor 18 28
8. Adana Demirspor 18 27
9. Altay 18 24
10. Balıkesirspor 18 24
11. Giresunspor 18 24
12. Fatih Karagümrük 18 23
13. İstanbulspor 18 20
14. Altınordu 18 19
15. Osmanlıspor 18 16
16. Adanaspor 18 13
17. Boluspor 18 13
18. Eskişehirspor 18 9
Takımlar O P
1. Liverpool 23 67
2. Man City 24 51
3. Leicester City 24 48
4. Chelsea 24 40
5. M. United 24 34
6. Tottenham 24 34
7. Wolverhampton 24 34
8. Sheffield United 24 33
9. Southampton 24 31
10. Arsenal 24 30
11. Crystal Palace 24 30
12. Everton 24 30
13. Burnley 24 30
14. Newcastle 24 30
15. Brighton 24 25
16. Aston Villa 24 25
17. West Ham 23 23
18. Bournemouth 24 23
19. Watford 24 23
20. Norwich City 24 17
Takımlar O P
1. Barcelona 20 43
2. Real Madrid 20 43
3. Atletico Madrid 20 35
4. Sevilla 20 35
5. Getafe 20 33
6. Real Sociedad 20 31
7. Valencia 20 31
8. Athletic Bilbao 20 30
9. Villarreal 20 28
10. Granada 20 27
11. Real Betis 20 27
12. Levante 20 26
13. Osasuna 20 25
14. Deportivo Alaves 20 23
15. Real Valladolid 20 22
16. Eibar 20 22
17. Mallorca 20 18
18. Celta de Vigo 20 16
19. Leganés 20 14
20. Espanyol 20 14