SPOR

Talisca'dan ayrılık açıklaması

Beşiktaş'ın Portekiz ekibi Benfica'dan kiraladığı yıldız oyuncu Anderson Talisca, Brezilya basınına açıklamalarda bulundu.

Talisca'dan ayrılık açıklaması
Benfica'dan Beşiktaş'ın 2 yıllığına kiraladığı Talisca, Portekiz ekibinden ayrılık sürecini anlattı ve kulübe geri dönmek istemediğini söyledi.

"Benfica'dan ayrılacağım"

Benfica'da forma giymek istemediğini dile getiren Talisca, "Sözleşmem sebebiyle Portekiz'e geri dönebilirim fakat dönsem bile Benfica'dan ayrılacağım" ifadelerini kullandı.

"Bu yalan, hiç olmadı..."

Kulübün kendisine yaklaşımının yanlış olduğunu vurgulayan Brezilyalı futbolcu, "Daha çok para kazanmak için ayrılmak istediğimi söylediler ama bu yalan. Böyle bir şey hiç olmadı. Kulüpten ayrılma kararı aldığımda ne kadar kazanacağımı bilmiyordum" şeklinde konuştu.

"2 ay maaşımı alamadım"

Daha önce yaz aylarında Beşiktaş'a gelmeden önce Benfica'nın 2 aylık maaş ödemesini yapmadığını söyleyen Talisca, Benfica'nın maaştan sorumlu olmadıklarını belirtmesi üzerine, "Başkan beni hayal kırıklığına uğrattı. Beşiktaş ile yaptıkları sözleşmeyi gösterdiler ki, böylece maaş ödemesinden Beşiktaş'ın sorumlu olduğunu kanıtlamak istediler. Beşiktaş sorumlu, doğru ancak Beşiktaş'a imza atmadan önce 2 ay daha Benfica'da olduğumu unuttular" açıklamasında bulundu.

Konular: anderson talisca, Beşiktaş, benfica,

Yorumlar