SPOR

Terim 'Arda' sorularını almadı: O tuzağa düşmeyeceğiz

A Milli Futbol Takımı'nın 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu'nda yarın Kosova ile karşılaşacağı maç öncesi basın toplantısında soruları yanıtlayan Fatih Terim, "Daha önce düştüğümüz hataya düşmeyeceğiz" diyerek, maç dışında soru almadı.

Terim 'Arda' sorularını almadı: O tuzağa düşmeyeceğiz
2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu'nda yarın Kosova ile karşılaşacağı maç öncesi basın toplantısı düzenleyen A Milli Takım Futbol Direktörü Fatih Terim, "24 saat kala Kosova maçı dışında başka bir soruya cevap vermeyeceğim. Maçtan sonra gereken tüm sorulara cevap vereceğim. Gerek oyuncuların, gerekse bizlerin etkilenmesini istemiyorum" dedi.

Maç dışında soru almadı

Kosova maçı dışında herhangi bir soru almayacağını ifade eden Fatih Terim, "Kosova ile çok önemli maçımız var, 24 saat kala maça Kosova maçı dışında başka bir soruya cevap vermeyeceğim. Maçtan sonra gereken tüm sorulara cevap vereceğim. Gerek oyuncuların, gerekse bizlerin etkilenmesini istemiyorum, daha önce bu durum yaşandı. Maçtan sonra konuşuruz. Kosova maçının herkes kolay geçeceği düşünülüyor ancak bizce böyle değil. Bizim için en ufak bir sıkıntıya tahammülümüz yok. Bundan önce düştüğümüz tuzağa düşmeyeceğiz. Burada buna müsade etmeyeceğim. Maçtan sonra varsa sorunuz cevaplarız. Kosova ile ilgili milli takımla ilgili konuşalım. 1-2 sakat futbolcumuz var, bu isimler belki olmayabilir. Bazı mevkilerde fazla oyuncumuz var, belki onlar dışarıda kalabilir." dedi.

 

Konular: soru, türkiye, Dünya Kupası, Kosova,

Yorumlar