SPOR

Tosic'ten şok Advocaat yorumu

Hafta sonu oynanan Beşiktaş-Fenerbahçe karşılaşmasında kırmızı kart görerek oyun dışında kalan Beşiktaşlı oyuncu Dusko Tosic, Sırp Milli Takımı'nda birlikte çalıştığı Fenerbahçe'nin Teknik Direktörü Dick Advocaat hakkında flaş açıklamalarda bulundu.

Tosic'ten şok Advocaat yorumu
Pazar günü oynanan Beşiktaş-Fenerbahçe kupa derbisinin yankıları sürmeye devam ediyor.

Siyah-beyazlıların Sırp yıldızı Dusko Tosic'in, kırmızı kartla oyundan atılmasıyla birlikte ortamın iyice gerildiği karşılaşmanın ardından, tecrübeli savunma oyuncusunun, hem teknik heyete hem de takım arkadaşlarına önemli bir itirafta bulunduğu öğrenildi.

Fenerbahçe'nin oynadığı kaos ve rakibi çileden çıkarmaya yönelik futbolla ilgili olarak Tosic'in, başta siyah-beyazlı teknik heyet olmak üzere, takım arkadaşlarını da uyardığı ifade edildi.

Sırp futbolcu milli takımda forma giyerken, Fenerbahçe Teknik Direktörü Advocaat'la beraber çalıştığını ve Hollandalı teknik adamın tarzının bu olduğunu anlattı.Hem uyardı hem tuzağa düştü

Dusco Tosic'in, Beşiktaş kurmaylarına, "Advocaat'ın taktiği şudur; kendisinden güçlü olduğuna inandığı takıma karşı kaos futbolu oynatır. Dikkat etmeliyiz. Sırbistan'da bizi aynı şekilde oynattı" dediği öğrenildi.

Şenol Güneş bu uyarıları kulak ardı etmezken, başta Tosic olmak üzere bazı oyuncuların yine de bu tuzağa düşmesi teknik kadroyu şok etti.

Konular: Beşiktaş, tosic, dick advocaat,

Yorumlar