SPOR

Trabzonspor'dan Halisdemir için anlamlı hareket!

Trabzonspor, 15 Temmuz darbe girişiminde şehit düşen, 'Milletin Şehidi' Ömer Halisdemir'in ailesini, bitimi için geri sayım yapılan Akyazı Stadı'na davet etti.

Trabzonspor'dan Halisdemir için anlamlı hareket!
Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Akyazı Spor Kompleksi Koordinatörü Gökhan Saral, FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında şehit düşen Piyade Astsubay Ömer Halisdemir'in ailesini Akyazı Stadı'nın açılış maçına davet ettiklerini bildirdi.

Milletin Kahramanı Halis Demir'in ailesine davet

Trabzonspor Yöneticisi Gökhan Saral, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Şehit Ömer Halisdemir'in ağabeyi Doğan Halisdemir'e Trabzonspor olarak başsağlığı ve sabır dilediklerini belirterek, "Şehidimizin büyüdüğü yer olan Çukurkuyu’nun amatör spor kulübüne Ömer Halisdemir'in isminin verileceğini öğrendik. Kulübün eksik ve ihtiyaçlarına Trabzonspor olarak destek olacağımızı belirttik ve yönetim kurulumuz ile Başkanımız Muharrem Usta’nın selamlarını ilettik. Kahraman vatan evladımızın milletimize devletimize emanet ailesini Akyazı Spor Kompleksi açılış maçına davet ettik." ifadesini kullandı. 81 ilden 81 şehit yakını ağırlanacak


Bordo-mavili kulüp, daha önce Akyazı Stadı'nın açılışında 81 ilden 81 şehit yakınını ağırlayacaklarını açıklamıştı. 

Konular: akyazı, trabzonspor, ömer halisdemir,

Yorumlar