SPOR

Tunceli'de Galatasaray heyecanı

Ziraat Türkiye Kupası'nda Galatasaray'la eşleşen Dersimspor taraftarlarını şimdiden heyecan kapladı.

Tunceli'de Galatasaray heyecanı
Ziraat Türkiye Kupası'nda Galatasaray'la eşleşen Dersimspor taraftarlarını şimdiden heyecan kapladı.

Dersimspor'un, kupada Galatasaray ile eşleşmesi Tunceli'deki Dersimspor taraftarları tarafından sevinçle karşılandı.

"G.SARAYLIYIM DERSİMSPOR'A BAŞARILAR"

Dersimspor taraftarlarından Eylem Aygün, eşleşmeye ilişkin, eski bir Galatasaraylı olarak Dersimspor'a başarılar dilediğini söyledi.

Dersimspor'un Galatasaray ile eşleşmesinin çok sevindirici olduğunu ifade eden Aygün, "Maç biletlerine bakıyoruz, işlerimiz de uygun olursa büyük ihtimalle gideceğiz. Maç sonucunda yenmesi ya da yenilmesi çok önemli değil. Önemli olan takımın iyi bir ruh haliyle oraya gidebilmesi. Çünkü bu çok büyük bir başarı bence. O nedenle olanağı olan herkesin maça gelmesini gerekir. Bence çok güzel olacak. Yenmesi benim için çok önemli değil ama hani oraya gitmek, o havayı solumak çok büyük bir başarı." diye konuştu."BİLET GELİRİNİN BİR KISMI DERSİMSPOR'A BAĞIŞLANSIN"

Galatasaray taraftarı Özgür Gül ise gönlünün Dersimspor'un kazanmasından yana olduğunu ifade ederek, şöyle konuştu:

"Ülke gündemindeki olumsuz haberler içinde Dersimspor'un Galatasaray ile eşleşmesi çok sevindirici bir haber. Galatasaray adına bir şanstır, Dersimspor gibi bir kulübü ağırlayacaklar. Galatasaray kulübünden bir ricamız var. Stat gelirinin tamamı olmasa da büyük kısmını Dersimspor'a bağışlamalarını istiyoruz. Çünkü gerçekten ekonomik olarak zor bir durumda. İnsanlar çok büyük çabalarla Dersimspor'u bu noktaya getirdi. Takımın gerilemesini istemiyoruz. Galatasaraylıyım ama inşallah Dersimspor kazanır."

"UMARIM DERSİMSPOR KAZANIR"

Tuncelili Cihan Amaç ise Ziraat Türkiye Kupası 3. tur eşleşmelerinde Dersimspor'un Galatasaray ile eşleşmesine sevindiğini söyleyerek, "Kendi şehrimin takımı ile çocukluğumdan beri gönül verdiğim takım olan Galatasaray eşleşti. Bu beni çok mutlu ediyor, o nedenle çok heyecanlıyım. Dersimspor'un tanınması içinde bu iyi bir eşleşme oldu. Hepimiz heyecanlıyız, umarım Dersimspor kazanır." dedi.

Konular: tunceli, dersim, galatasaray,

Yorumlar