SPOR

UEFA yine doğru karar verdi

Olympique Lyon Kulübü Başkanı Jean-Michel Aulas, UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Finali'nde Beşiktaş ile oynadıkları ilk maçta yaşanan olaylarla ilgili UEFA'nın verdiği kararı doğru bulduğunu söyledi.

UEFA yine doğru karar verdi
Olympique Lyon'un Beşiktaş ile oynayacağı rövanş maçı için Vodafone Arena'da yaptığı antrenman sırasında basın mensuplarına açıklamada bulunan Aulas, "UEFA kararı doğru. Bu konuda UEFA'ya güvendiğimi daha önce söylemiştim. İki kulüp için de doğru bir karar olduğunu düşünüyorum. Beşiktaş için ağır bir karar olabilir. Çünkü son dakika öğrenilmiş bir haber" dedi.

Beşiktaş ile çok önemli bir maç yapacaklarını dile getiren Aulas, "Çok büyük bir maç olacak. Tur için iki takımın da şansı eşit. Biz daha önce 7 kez çeyrek final oynadık. Yarınki maçımızı da başarıyla bitirip yarı finale çıkmak istiyoruz." diye konuştu.

UEFA, Avrupa Ligi Çeyrek Final ilk maçında yaşanan olaylar nedeniyle Beşiktaş ve Olympique Lyon'un 2 yıl içinde benzer olayların tekrar edilmesi durumunda 1 yıl Avrupa kupalarından men edileceğini açıklamıştı.
 

Konular: Lyon Beşiktaş,

Yorumlar