SPOR

Umut Bulut'tan Galatasaray'ı şoke eden hareket

Sezon başında Galatasaray'dan Kayserispor'a transfer olan Umut Bulut alacaklarını tahsil edemediği için sarı-kırmızılı kulübü icraya verdi.

Umut Bulut'tan Galatasaray'ı şoke eden hareket
Galatasaray'ın kadroda düşünmediği için sezon başında elden çıkarmaya çalıştığı Umut Bulut, Anadolu ekibi Kayserispor'a transfer olmuş ve bu sezonki alacaklarının da yarısından vazgeçmişti.

Ancak Galatasaray'ın Umut Bulut'un geçtiğimiz sezondan alacağı olan 1 milyon Euro tutarındaki alacağını uzun süre ödememesi üzerine. Bulut, 3 kez özel ricalarla sarı-kırmızılı kulüpten alacağını istemiş ve her seferinde senet verilerek ikna edilmişti.

Yıldız oyuncunun aldığı senetlerin karşılıksız çıkması sonrası Umut Bulut son çare olarak Galatasaray'ı icraya vermekte buldu.

Sarı-kırmızılı kulübe gelen icra uyarısı sonrasında ise yöneticiler şaşkına döndü. Galatasaray yönetimi ise Umut Bulut'un bu dönemde yaptığı bu tavrı unutmayacaklarını deklare ederken, "Biz babası şehit olduğu için ona yardımcı olduk, acısı azalsın diye sözleşmesini uzattık. Galatasaray'ı icraya vermesi hepimizi şaşkına uğrattı" yorumunu yaptı.
 

Konular: kayserispor, galatasaray, Umut Bulut,

Yorumlar