SPOR

Vadafone Arena için flaş gelişme

Beşiktaş Kulübü Vodafone Arena'yı erkek basketbol takımın sponsoru olan Sompo Japan firmasına 140 milyon dolar karşılığında sigortaladı.

Vadafone Arena için flaş gelişme

Beşiktaş, basketbol takımının sponsoru Sompo Japan ile yeni bir işbirliği anlaşmasına imza attı. Akatlar Arena'da gerçekleştirilen lansmana Başkan Fikret Orman, Sompo Japan Sigorta Genel Müdürü Recai Dalaş ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

VODAFONE ARENA 140 MİLYON DOLARA SİGORTALADI

İki taraf arasında yapılan yeni işbirliğine göre Sompo Japan, erkek basketbol takımının sponsorluğunun yanısıra Vodafone Arena Stadı'nı 140 milyon dolarlık bedel üzerinden sigortaladı. Sompo Japan ayrıca stada gelecek seyircileri de kapsamlı bir güvence altına alacak.

YAPTIĞIMZ İŞ BİRLİĞİNDEN MEMNUNUZ

Törende bir konuşma yapan Başkan Fikret Orman "Sompo Japan ile geçen sene başladık. Bu sene daha genişleterek devam ediyoruz. Vodafone Arena'nın sigortasını ve kulübümüzün sigortasını onlarla yapmaya başladık. Yaptığımız işbirliğinden mutluyuz. Bu sponsorluğa sadece basketbol olarak bakmamak lazım. Sompo Japan ailesine çok teşekkür ediyorum.

HOCAMIZ AKATLAR ARENA'DA OYNAMAMIZI İSTEDİ

Yeni sloganımız 'Ufukta Şampiyonluk Var' ile sezona başladık. Yerli ve yabancı önemli transferler yaptık. Son 3 senede futboldaki yapılanma basketbolun da stratejisidir. Basketbol bizim önem verdiğimiz bir branş. Yeni salon ve büyüme olarak bunu ortaya koymuş olacağız.Başarı grafiğimizin yukarı çıkması önem arz etmekte. Takımlarımızda hoca değişiklikleri yaptık. Beşiktaş ailesinden gelen önemli hocalar ile devam ediyoruz. Camiamız ve yönetim kurulumuz adına Sompo Japan'a teşekkür ediyorum. Recai bey olmak üzere tüm Sompo Japan ailesine teşekkür ediyorum.Buradan taraftarımıza da seslenelim. Hocamız burada Akatlar Arena'da oynamamızı istedi. Taraftarlarımızı bekliyoruz. İlk maçımızı deplasmanda Ankara'da oynayacağız. Sonra Akatlar Arena'da oynayacağız. Tüm taraftarlarımızı Beşiktaş Sompo Japan'ı desteklemek üzere tribünlere bekliyoruz." dedi.

Konular: vodafone arena, Beşiktaş,

Yorumlar